close

Beton je nejenom materiálem, který se ve stavebnictví používá hlavně k přípravě základů, nebo jiných součástí takzvaných hrubých staveb. Můžete ho využít i ve vašem interiéru. Jak? Hitem posledních let jsou lité betonové podlahy. Pokud hledáte moderní typ podlahy, s touto nešlápnete vedle. Jaká jsou hlavní pozitiva? Podívejte se s námi.

Tam, kde se hledí na odolnost proti vlhkosti

Tím nechceme říci, že by se betonová podlaha hodila jenom tam. Je určena kamkoliv do interiéru. Hlavní plus má však v tom, že se dokonale hodí právě tam, kde chcete odolnost proti vlhkosti poptávat. Mezi taková místa patří:

  • kuchyně,
  • koupelny,
  • garáže nebo technické místnosti.

Lákadly jsou cena i rychlost realizace

Na podlahu není nutné čekat jakkoliv dlouho. Právě ta betonová může být zhotovena velmi rychle a také levně. Vše je dáno technologickým postupem založeným na jejím vylití na požadované místo. Profesionálem v této oblasti je společnost Fabry Floors, která jasně potvrzuje naše slova právě o rychlosti, jednoduchosti a nízké ceně. A to bez ohledu na to, z jakého koutu České republiky jste. Přidejme k tomu zkušenosti a profesionalitu a můžete si být jisti, že i toto je souhrn výhod při realizaci dané podlahy.

Vždy dokonale rovná

Tuto výhodu poznáte ve chvíli, kdy budete montovat a umisťovat nábytek. Ať ho postavíte kamkoliv, nebude třeba seřizovat jeho nohy, nebo ho jakkoliv podkládat. Betonové podlahy jsou za všech okolností dokonale rovné, což je také vlastnost patřící do našeho výčtu pozitiv.

Samozřejmostí je vysoká kvalita

Už jenom to, že se beton používá ve stavebnictví, je jasným důkazem toho, že i kvalita podlahy je něčím, na co se můžete spolehnout. Využívána je sice jiná, esteticky dokonalejší směs, která však v kvalitě nijak nezaostává. Pokud hledáte podlahu s dlouhou životností, nemůžete šlápnout vedle. Tím si buďte jisti.

admin

The author admin

Leave a Response