close
Komerční články

Perkálové povlečení JOY – nakombinujte si barvy podle své fantazie

Máte svůj osobitý styl a baví vás různé barevné kombinace? Je pro vás u povlečení důležitá vysoká kvalita, ale rádi byste si navrhli jeho vzhled? Potom zaměřte svůj zrak na perkálové povlečení z kolekce JOY, které splňuje všechny tyto požadavky.

Perkálové povlečení JOY
Perkálové povlečení JOY

Bavlněné povlečení vládne

V českých domácnostech se na pomyslném vrcholu již dlouhá léta drží bavlněné povlečení. A není divu! Povlečení z bavlny je prodyšné, perfektně saje vlhkost, v zimě příjemně hřeje a v létě vás jemně ochladí. Navíc nezpůsobuje alergie, proto je vhodné i pro alergiky a astmatiky.

Bavlněné povlečení se nabízí v celé řadě okouzlujících úprav, jako je satén, damašek, batist nebo perkál – to své vysněné tedy najde opravdu každý.

Luxus pro opravdové fajnšmekry

Pokud si rádi dopřáváte to nejlepší, nemělo by vaší ložnici perkálové povlečení chybět. Perkál je jedním z nejlepších materiálů pro výrobu ložního prádla. Tato hustá tkanina se tká v plátnové vazbě z vysoce kvalitní 100% bavlny. I díky tomu skrz povlečení nepronikne ani to nejmenší pírko. Výsledné povlečení je velice odolné a uchová si svou původní krásu i po mnohanásobném praní. Skvěle saje vlhkost a perfektně se přizpůsobuje teplotě lidského těla. Potěší vás také svou nenáročnou údržbou.

Perkálové povlečení JOY
Perkálové povlečení JOY

Kolekce JOY vám zvedne náladu

Kolekce JOY je originální řadou luxusního bavlněného povlečení Stella Ateliers. Neotřelým způsobem se v ní snoubí komfort, praktičnost i krása. V kolekci JOY máte jedinečnou možnost vybrat si až z 20 rozmanitých barev a sestavit si svou vlastní sadu perkálového povlečení. Pomocníkem vám bude jednoduchá aplikace, ve které si snadno vyladíte svou vysněnou soupravu do posledního detailu.

Aplikace
Aplikace

JOY pro radost

Perkálové povlečení z kolekce JOY se nabízí v několika standardních rozměrech, v případě potřeby vám ale český výrobce Stella Ateliers dokáže zajistit i rozměry na míru. Kompletní sada obsahuje dva povlaky na velké polštáře, dva na střední a dva na malé a jednu cíchu – sadu si ale můžete zkombinovat dle vašich představ a požadavků. Každý kus a rozměr je samostatně zabalený v originálním obalu, kterým je textilní sáček s vyšitým logem Stella.

 

Jak na údržbu bavlněného perkálu?

Perkálové povlečení perte na maximální teplotu 40 °C. Máchat a odstřeďovat ho můžete normálním způsobem. Nepoužívejte bělicí prostředky uvolňující chlor, nečistěte povlečení chemicky, ani neodstraňujte skvrny organickými rozpouštědly. Perkálové ložní prádlo můžete žehlit při maximální teplotě žehlicí plochy 150 °C.

Užijte si zábavu a hrajte si s JOY!

Tags : povlečení
Jaroslav

The author Jaroslav

Leave a Response