close

Už dávno to nejsou jenom koberce, nebo takzvané plovoucí podlahy. Pokud se něco dostává do popředí, jsou to rozhodně vinylové podlahy. Ty mají mnoho výhod a na jejich výčet se aktuálně podíváme. Budou se vám hodit jako důvody k rozhodování, proč se vydat touto cestou.

Vinylová podlaha
Vinylová podlaha

Kvalita, která nezklame

Vinylové podlahy rozhodně zaujmou svou kvalitou. V tomto směru se nemusíte obávat toho, že by po pár letech používání bylo nutné podlahu měnit. Vydrží opravdu velmi dlouho. Když se na kvalitativní vlastnosti podíváme komplexně, tak zaujme hlavně jejich:

  • odolnost,
  • tvrdost,
  • rozměrová stálost.

Výběr je obrovský

Je jedno, do jakého odstínu nebo do jakého stylu máte laděný svůj interiér. Vinyl dnes nabízí mnoho možností. Hitem jsou dekory dřeva nebo kamene, stejně jako různorodé druhy odstínů. Podívejte se na vinylové podlahy z Plzně od společnosti PARKETCENTRUM s.r.o. Ta nabízí necelých 200 různých možností, které se mohou skvěle vyjímat i u vás.

Potěší i snadná údržba

Vinylová podlaha je velmi podobná té plovoucí. A to v tom, že se jedná o hladký povrch. Což výrazně zjednodušuje údržbu. Jakékoliv pevné nečistoty snadno zametete, nebo je vysajete pomocí vysavače. Bát se nemusíte ani rozlití tekutin. Stačí hadřík, kterým podlahu setřete, a je opět dokonale čistá. Díky svému povrchu si také můžete být jisti, že klasická pravidelná údržba bude otázkou jenom chvíle. Podlahu setřete a je opět dokonalá.

Nízké ceny i snadná pokládka

Ještě jednou se vraťme do Plzně, ke společnosti PARKETCENTRUM s.r.o.. Ta potvrzuje, že tento typ podlahy rozhodně nemusí být nijak drahý. A přitom získáte kvalitu, která skvěle vypadá. Též nelze opomíjet také lehkou pokládku. Tu můžete s trochou zkušeností zvládnout i sami. Pokud využijete výše jmenovanou firmu, potěší vás to, že vše bude velmi rychle hotovo a vám nebude nic bránit v plnohodnotném nastěhování.

Tags : Plovoucí vinylové podlahyvinylové podlahy
Jaroslav

The author Jaroslav

Leave a Response