close

Současná situace ohledně hypoték je více než tragická. Dá se říci, že mladí lidé, kteří nemají silnou finanční podporu od rodiny, jsou prakticky bez šance, co se týká získání hypotéky. Vyžadováno je minimálně dvacet procent z cílové částky, což je pro mnoho absolventů vysokých škol naprosto nepředstavitelná částka. Znamená to tedy, že mladí lidé nemají nárok na vlastní bydlení? Kdepak, naštěstí existují i jiné možnosti.

Nebankovní hypotéky jsou velmi zajímavé právě z toho důvodu, že jsou otevřené naprosto všem, právě i mladým lidem, kteří jsou čerstvě po škole. Nebankovní společnosti po vás totiž nebudou vyžadovat vysoké příjmy, nebudete muset nic dokládat. Nikdo se vás nebude ptát, kolik máte sami naspořeno. Celý úvěr je koncipován jako bezúčelový, finance, které touto cestou získáte, můžete tedy využít naprosto libovolným způsobem.

Jaké jsou výhody nebankovní hypotéky?

– Nebankovní hypotéka bez registru je dostupná i lidem s předchozími dluhy

– Není třeba dokládat jak hlavní, tak vedlejší příjmy

– Možnost využít peníze přesně tak, jak sami potřebujete

– Sami si zvolíte, kolik let chcete splácet, maximum bývá nejčastěji třicet let

– V případě finančního přilepšení můžete využít možnost předčasného splacení zdarma

– Férové, přímé a individuální jednání

– Žádné zbytečné papírování a nekonečné zařizování

Peníze získáte prakticky okamžitě

Velikou výhodou je hlavně to, že celý proces je svižný a netrvá nikterak dlouho. Za pár dní můžete mít vše vyřešeno, včetně podpisu smlouvy. Není totiž potřeba obíhat pobočky, neustále nosit nějaká potvrzení a řešit naprosté zbytečnosti. Hypotéky bez registru i bez dokládání příjmů se dají jednoduše sjednat online, a to právě z toho důvodu, že není potřeba osobní kontakt. To vám ušetří ohromné množství času, které byste jinak strávili čekáním na pobočkách.

admin

The author admin

Leave a Response