close

Milujete levanduli? Máme pro vás perfektní tipy na to, jaké doplňky s levandulí pořídit do bytu. Vybavte si domov podle svých představ a pořiďte si krásné a vkusné doplňky. Pojďme se podívat na to, jak kombinovat dekorace v provensálském stylu.

Jak vybrat dekorace s levandulí

Dekorace ocení maminka, dcera, kamarádka, přítelkyně i babička. Jestli hledáte vhodný vánoční dárek nebo dárek k narozeninám, podívejte se na skvělé bytové dekorace. Ty potěší každou ženu. Dekorace ve stylu Provence skvěle doladí interiér kuchyně, ložnice i obývacího pokoje. Dodají místnostem pocit pohody a klidu. Fialová barva je uklidňující a skvěle ladí s tmavě zelenou, šedou i bílou. Vybírat můžete umělé květiny, porcelánové nádobí i dřevěné truhličky či stylové obrazy na plátně.

Dekorace s levandulí do kuchyně

Vybavte kuchyň krásným porcelánovým nádobím s motivy levandule. Můžete nádobí pořídit jako dárek nebo si jej koupit jen tak pro radost. Vyberte si krásné šálky na čaj, dezertní talířky nebo celé sady s motivy levandulí. Kuchyň doplníte také o látkové utěrky nebo chňapky s motivy levandule. Jestli máte rádi styl Provence, oceníte také ubrusy nebo prostírání s levandulí. Ubrusy s motivy levandule můžete doplnit o šedé nebo zelené prostírání, které k fialové barvě hezky ladí.

Vyberte si skvělé dekorace do koupelny

Jaké dekorace s motivy levandule se hodí do koupelny? Rozhodně do koupelny patří umělé levandulové dekorace, které nerozeznáte od pravé levandule. Umělé květinové dekorace se snadno udržují, můžete je opláchnout pod vodou a necháte je uschnout. Levandulemi ozdobíte poličku, skříňku i umyvadlo. Do koupelny také patří levandulová pěna do koupele, mýdlo i levandulová koupelová sůl. A co ručníky? Jestli hledáte vkusné ručníky k umělé levanduli, podívejte se na skvělé bílé, smetanové nebo fialové ručníky. Ty motiv levandule doplní a koupelna bude vypadat stylově.

Ozdobte svou ložnici

Do ložnice se hodí stylové levandulové šperkovnice. Šperkovnice ve stylu Provence je perfektním dárkem k Vánocům pro maminku i babičku, ocení ji také přítelkyně. Ložnici můžete doplnit překrásnými levandulovými svíčkami nebo vonnými vosky s vonné levandule. K oblíbeným patří voňavé sušené levandulové květy, které se přidávají do vonných dekoračních polštářků. Jestli milujete levanduli nadevše, můžete si pořídit povlečení s levandulí, které doplníte o fialový nebo tmavě zelený přehoz. Levandule ladí se světlým dřevem nebo s dřevěným nábytkem s bílým dekorem.

Vyšperkujte obývací pokoj

Obývací pokoj doplníte o obrazy s motivy levandule i levandulovými dekoračními polštářky. Jako dekorace do obývacího pokoje se hodí plechovky s levandulí, které slouží k uložení drobností. Plechovky mohou být praktickými kalíšky na klíče nebo na potřebné věci, které budete mít ihned při ruce. Obývák můžete doplnit vázou nebo květináčem s levandulí.

Co jste o levanduli možná nevěděli

Víte, že levandule není ve skutečnosti fialová, ale že je spíše fialovo-modrá? Právě proto se ujalo označení levandulová modř. Existuje několik druhů levandulí, které se od sebe liší velikostí i barvou. Některé druhy levandulí jsou modré, jiné bílé nebo růžové Nejvíce se ale ujala modro-fialová barva. Některé bytové dekorace s levandulí mají fialovou barvu, jiné modro-fialovou. Jestli nevíte, jaké dekorace by se hodily k vám domů, podívejte se do článku, kde najdete konkrétní typy bytových dekorací. Určitě si z nich vyberete tu nejlepší dekoraci do bytu.

Kde levně nakoupíte?

Krásné a levné dekorace s levandulí najdete na Shopinguj.cz. Tady koupíte krásné doplňky do bytu, vyberete si truhličky, šperkovnice, svíčky a dokonce i koberce nebo obrazy. Hledáte-li dekorace ve francouzském stylu nebo ve stylu Provence, podívejte se do e-shopu. Vybrané druhy zboží pořídíte v akci, ve slevě nebo ve výprodeji.

admin

The author admin

Leave a Response