close
Komerční články

Už vás nebaví ruch a šeď velkoměsta? Seznamte se s projektem Na Malé Růži!

Představa vlastního bydlení blízko přírody a s dobrou dostupností do hlavního města láká spoustu lidí. Nyní máte možnost splnit si svůj sen a začít budovat spokojený život. Projekt Na Malé Růži nabízí bydlení jen 10 minut autem od Prahy. Jeden z nově budovaných domů z 3. etapy vám tak může poskytnout domov, po kterém toužíte. Pojďte se s ním seznámit a vybrat si ten svůj.

Ideální bydlení nejen pro mladé rodiny

Malebné okolí řeky Berounky vybízí k procházkám a výletům na kolech nebo koloběžkách. Na své si zde přijdou zejména rodiny s malými dětmi, které pohyb venku tolik potřebují. Nedovolte, aby vaše ratolest vyrostla za počítačem. Dopřejte svým dětem krásné dětství plné venkovních her a sportu a třeba i toho domácího mazlíčka na zahradu. Díky tomuto projektu nebudete muset řešit nákup pozemku, ten je totiž již zahrnut v ceně nemovitosti. Budete si tak moci užívat zahradního grilování, letního opalování i pěstování zeleniny. Navíc díky koncepci projektu budete znát své sousedy, takže snadno navážete nová přátelství nejen vy, ale především vaše děti. Prodej domu u Prahy ocení každý, kdo chce mít klid od ruchu velkoměsta, ale zároveň je pro něj nezbytné, aby bylo v rozumné dojezdové vzdálenosti, ať už kvůli práci, škole nebo kultuře.

Nabídka domů

Bydlení Na Malé Růži se nachází v Drahelčicích, což je obec vedle Rudné u Prahy. Spojení do hlavního města je zajištěno autobusovou dopravou přímo z Drahelčic a veškerou občanskou vybavenost poskytuje vedlejší obec Rudná. K dispozici jsou jak řadové domky, tak dvojdomy v dispozicích 4+kk a 5+kk s užitnou plochou od 100 – 117 m2 a se zahrádkou až 440 m2. Velkou výhodou tohoto typu bydlení je mimo jiné stání pro auto přímo před domem, nebo dokonce s vlastním přístřeškem. Vzpomeňte si, jak je často těžké sehnat místo na parkování v Praze. Ale pozor! Prodej domu Rudná u Prahy už hlásí více jak 72 % domů prodaných! Tak neváhejte a zjistěte si více informací na webových stránkách projektu Na Malé Růži.

admin

The author admin

Leave a Response