close
Komerční články

Díky termolisu toho vykouzlíte opravdu hodně. Jak jej maximálně využít?

Na moderních technologií je skvělé, že s postupem času klesá jejich cena. To, co bylo dříve nedostupné, se tak stane široce použitelné daleko větší skupině lidí. To je také typický příklad termolisu, který lze používat třeba na potisk reklamních předmětů, kterými mohou být textilie, ale také různé 3D objekty, které chcete potisknout. Termolis tak díky ceně můžete využít už i doma, ale své úplatnění samozřejmě najde také ve firmách.

Tepelný 3D lis
Tepelný 3D lis

Termo transferový lis si mají široké uplatnění

Pod termínem termotransferový lis si často lidé představí něco nákladného. Je pravdou, že se jedná o profesionální zařízení, avšak dnes již mnohem více cenově dostupné, než tomu bývalo minulosti. Pokud se rozhodnete zakoupit 3D termolis na potisk, v zásadě vám k jeho pořízení postačí již několik tisíc korun. Takový termolis potom můžete používat například při potisku:

  • Hrnečků
  • Klíčenek
  • Obalů na mobilní telefony

Ale samozřejmě celé řady dalších trojrozměrných objektů. Rozhodně se zároveň nemusíte bát také kvality potisku, který je dnes na velmi vysoké úrovni. Levnější zařízení jsou jednodušší, dražší modely potom nabídnou třeba vyšší automatizaci. Vždy záleží na tom, kolik chcete investovat financí a co od produktu očekáváte. Existují také varianty termolisů, které umí tisknout na ploché předměty, což jsou typicky třeba trička, která mohou sloužit pro reklamní účely.

Něco pro kreativce

Zatímco termotransferový lis je v podstatě speciálním druhem tiskárny, možná budete chtít využívat nástroje, které jsou více určeny pro samotnou kreativní práci v procesu samotného tvoření. Takovým vhodným zařízením může být například výkonný řezací plotr, který se široce využívá v polygrafii. Dnes se již jedná o léta vyvíjená zařízení, které dokáží pracovat s nejrůznějšími povrchy a zajistit přesně vyřezávání. Každý kreativec musí mít při používání takového zařízení radost.

Tags : termolisy
Jaroslav

The author Jaroslav

Leave a Response