close
Komerční články

Vybíráte nová okna? Podívejte se na hlavní rozdíly

Stále ještě využíváte stará, ne příliš funkční okna? Pokud ano, je nejvyšší čas na jejich změnu. při výběru je třeba zvolit i správnou firmu. Jednou z takových je společnost Okna JIS , která nabízí nejenom kvalitní produkty a služby, ale i široký výběr možností. Podívejte se na jednotlivé varianty.

Plastová okna

Ta jsou stoprocentně nejrozšířenějším řešením, které v České republice najdeme. I společnost JIS to potvrzuje. Plastová okna nabídnou jistotu nejenom vysoké kvality a dobrých izolačních vlastností. Zaujmou také zcela minimální údržbou. Opomíjet nelze ani to, že jsou cenově dostupná. Drobným negativem samozřejmě může být jejich ne vždy dokonalý estetický vzhled.

Dřevěná okna

Populární klasika, která dokáže spojit požadavky na kvalitu izolace, požadavky na dlouhou životnost a také požadavky na dokonalý vzhled. Právě tím dřevěná okna nadchnou na první pohled. Hodí se tam, kde kladete při své stavbě důraz na použití přírodních materiálů. U různých roubenek a podobných staveb jsou tou nejlepší možnou volbou. Jejich drobným negativem může být potřeba pravidelnější údržby.

Hliníková okna

I ta už se z kancelářských budov dostávají na soukromé nemovitosti. A to hlavně pro svůj velmi luxusní vzhled, ale i pro jejich dobrou pevnost a odolnost. Hliníková okna jsou jasnou sázkou na špičkovou kvalitu. Potěší minimální údržba, skvělé izolační vlastnosti i to, že mohou poskytnout požadovaný stupeň ochrany například proti vloupání. I to mohou být důvody pro jejich pořízení

Špaletová okna

Poměrně specifická kategorie oken, která je v mnoha případech nutností. Velmi často jsou právě špaletová okna instalována tam, kde památkáři rozhodnou o povinnosti dodržet určitý vzhled budovy. Nejde však o důvod jediný. Toto řešení zaujme i toho, kdo má rád klasická provedení, která může toto řešení z hlediska svého designu nabídnout. Lépe se tak hodí především do starších objektů, kde pomáhají zachovat jeho celkový ráz.

admin

The author admin

Leave a Response