close
Komerční články

Nezapomeňte na plot u vašeho domu. Podle čeho jej vybrat?

Přestěhovali jste se nově do rodinného domku? Kromě výběru vhodné fasády a návrhu zahrady byste neměli zapomenout ani na plot, který váš domov obklopuje. Ten má několik funkcí.

V první řadě estetickou, protože je to vaše vizitka. I podle plotu budou vaši známí a kolemjdoucí posuzovat váš vkus. Dále je to ochrana soukromí.

Chcete být v kontaktu se sousedy nebo mít přehled, co se děje na ulici? V takovém případě pro vás bude vhodný drátěný plot. U drátového plotu oceníte především jeho cenu, která je nižší, než u jiných typů oplocení.

screen-guardi-cz

Drátěný plot působí nenápadně, zároveň přitom ochrání váš dům před nezvanými návštěvníky. Ani tyto ploty navíc nejsou univerzální, pletivo si je možné vybrat v různé barvě i výšce.

Kdy se hodí hliníkový plot

Dalším účelem plotu je, abyste se díky němu cítili doma bezpečně. Pokud si chcete chránit soukromí a nevystavovat na odiv váš život, pak je vhodný hliníkový plot. Ten může být buď tyčkový, nebo plaňkový, záleží jen na vašem vkusu.

Hliníkové ploty mohou být jak jednoduché, tak zdobené různými ornamenty. Jejich výhodou je pevnost odolnost a ve srovnání s kovovými či dřevěnými ploty snadná údržba. Design tyčkového plotu lze navíc sladit s balkonem či zábradlím vašeho domu. Stejně si můžete ve stejném stylu nechat zhotovit i branku nebo posuvnou bránu.

The author admin

Leave a Response