close

Především, pokud patříte mezi majitele zahrady, nebo jezdíte pravidelně na chatu či na chalupu, tak si zřejmě nedovedete představit letní období bez grilování. Může však nastat problém, kterým je fakt, že nemáte k dispozici udírnu – například kvůli nedostatku místa. I tato komplikace se dá však s přehledem vyřešit, tipem je přenosná udírna!

S přenosnou udírnou užijete spoustu radostných chvil. Můžete ji mít po ruce kdykoliv, když vás napadne, že budete grilovat. Přitom vám nezabere téměř žádný prostor. Jakmile totiž večírek s příjemným posezením skončí, můžete ji ihned zase uschovat tam, kde nebude zavazet.

Přenosná udírna
Přenosná udírna

Vybírejte s rozvahou

Přenosné udírny jsou k dispozici v několika velikostech, při výběru by se mělo zohlednit, kolik se v udírně bude obvykle grilovat masa, respektive kolik lidí se obvykle zúčastňuje vašich akcí. Přesto všechno se však standardně jedná o menší udírny, které jsou mnohdy na kolečkách – je tak zajištěna ještě lepší mobilnost. Vzhledem ke svým velikostem však nejsou ani sami o sobě příliš hmotné.

Základem je stabilita

Základním předpokladem kvalitní přenosné udírny by měla být stabilita. V žádném případě by se nikdy nemělo jednat o chatrný výrobek. Pokud by vám žádný z nabízených modelů nevyhovoval, můžete si ji nechat i vyrobit přímo na míru.

Snadná demontáž a čištění

I přenosné udírny je zapotřebí pravidelně a důkladně čistit. Aby byla tato činnost co nejvíce usnadněna, je na místě pečlivě pozjišťovat i možnost, zda a jakým způsobem je možné udírnu rozložit. Ideální je, pokud lze tak učinit rychle a s pomocí několika jednoduchých kroků.

Přenosnou udírnu můžete klidně naložit i do auta, případně na přívěsný vozík. Jedná se o záležitost, která by neměla v případě, že nemáte k dispozici klasickou udírnu, chybět v žádných venkovních prostorách bydlení!

Tags : Přenosná udírnaudírna
Radek Blinka

The author Radek Blinka

Problematika spojená s bydlením je zajímavým tématem snad pro každého. Tipů a inspirací pro změnu není nikdy dost. Jsem rád, že i já můžu občas připravit zajímavý článek, který se vám může při brouzdání po internetu hodit!

Leave a Response