close
Komerční články

Spolehlivý flat service a údržba nemovitostí od PPM

Jste majitelem bytové jednotky, nebo jiné nemovitosti a dlouhodobě se vám nedaří najít vhodného nájemce? Nemáte na správu svého bytu dostatek času a energie? Pokud ze své nemovitosti chcete vydělávat peníze bez větší námahy, zvolte Prague Property Management, a.s. (PPM). Zajišťujeme profesionální flat service i údržbu nemovitostí v Praze a blízkém okolí.

932018748

Nechte flat service nebo údržbu nemovitostí na PPM

Prague Property Management (PPM) tvoří tým zkušených odborníků, kteří jsou vám plně k dispozici v oblasti realitní problematiky. Platíme za jednoho z předních poskytovatelů profesionálních služeb v oblasti správy a údržby nemovitostí s více než 20 letou tradicí na trhu. Zajišťujeme kompletní spektrum služeb pro společenství vlastníků jednotek (SVJ) a bytová družstva (BD). Především v oblasti technické a ekonomické správy budov. Nabízíme služby profesionálního předsedy SVJ, údržbu nemovitostí, spolehlivý flat service, ale i pomoc hodinového manžela.

Pokud vlastníte byt nebo dům a nemáte dostatek času na jeho správu, nebo se vám dlouhodobě nedaří najít nájemce, svěřte ho do rukou našich odborníků. Hovoří za nás 100% bilance hledání dlouhodobě vhodných nájemníků. Navíc vám garantujeme 12 měsíců trvající délku pronájmu nájemníkem, kterého vám seženeme. Pokud v období 1 roku dojde k nečekanému odchodu nájemníka, pak vám prakticky ihned zajistíme náhradu. A to zcela zdarma. Díky detailnímu prověření vhodných nájemníků úspěšně minimalizujeme případné potíže, které mohou nastat při placení nájemného nebo při problémovém chování.

Pokud se rozhodnete a necháte flat service nebo údržbu nemovitosti na PPM, ušetříte mnoho starostí, ale především čas a nemalé množství peněz. Navíc si můžete kdykoliv zkontrolovat všechny transakce v přehledné klientské zóně, která vám je 24 hodin a 7 dní v týdnu k dispozici online.

Flat service i údržba nemovitostí v Praze a blízkém okolí od PPM

V PPM se staráme o technickou i ekonomickou údržbu nemovitostí v Praze a blízkém okolí.  Technická údržba nemovitostí obsahuje kompletní správu domu a odborný servis i pravidelné revize všech zařízení. Vezmeme si na starost účtování vodoměrů a měřidel tepla, které v případě potřeby vyměníme. Zajistíme celkovou údržbu nemovitosti, nenadálé opravy domu nebo jeho částí jako třeba prádelny i kotelny. Postaráme se i o další technická zařízení, včetně klimatizací a další přístrojů v domě. Naši specialisté vám navíc pravidelně nabídnou efektivní optimalizaci nákladů na provoz bytových i nebytových prostor včetně odborné analýzy a návrhu rozpočtu.

V neposlední řadě v PPM vedeme důkladnou evidenci všech úkonů, která vám je kdykoliv k nahlédnutí v přehledné online podobě. Jako firma jsme také pojištěni až na 50 000 000 Kč, a to vůči škodám způsobeným třetím stranám naší činností.

admin

The author admin

Leave a Response