close
Komerční články

Vířivka doma nemusí být pouhý sen! Vybírejte ale pečlivě

Milujete wellness pobyty a vždy vás lákala možnost pořízení vířivky domů? Určitě nejste jediní, koho něco takového napadlo. Vířivka je totiž velkým lákadlem a můžete si díky ní dopřát zasloužené relaxace prakticky kdykoliv si zamanete. Proto dnes už vůbec není nic neobvyklého, že si lidé vířivky pořizují jako součást vybavení své nemovitosti. Pokud zkrátka bydlíte ve vlastním domě, má to své nesporné výhody a můžete si dopřát třeba i luxusu vířivých proudů, které dokonale namasírují vaše unavené tělo.

Vířivka
Vířivka

Vybíráme vířivku

Při výběru vířivky je potřeba zohlednit hned několik faktorů. Mezi ty hlavní samozřejmě patří naše prostorové možnosti a kde budeme chtít zařízení umístit, zda to bude v interiéru nebo třeba půjde o vířivku zabudovanou v terase či samostatně stojící. Dokonalá vířivka by měla rozhodně odpovídat vašim představám, a to třeba s ohledem na množství a vlastnosti masážních trysek. Ty nejmenší modely jsou ideální třeba pro páry, ty větší potom pojmou i několik osob. Při výběru vhodné vířivky je také důležitá:

  • Kvalitní izolace udržující teplo
  • Účinná filtrace

Kvalitní izolační systém vířivé vany je důležitý mimo jiné pro celkovou ekonomiku provozu vířivky. Filtrace je zase důležitá z pohledu hygieny. Kvalitní vířivky využívají aktivního kyslíku, který minimalizuje nutnost používání chemie, protože sám likviduje organické znečištění.

Nejoblíbenější vířivky s dlouhou životností

Volba vhodné vířivky souvisí také s tím, z jakého materiálu je vyrobena. Mezi velmi populární typy vířivek patří akrylátové vířivky, které mají pevný a vysoce trvanlivý skelet formovaný pokročilými technologickými postupy. Dobří dodavatelé jsou vám dnes schopni poskytnout garanci vysoké životnosti dlouhými záručními lhůtami na laminátový materiál, klidně i v délce trvání 25 let. To dokládá, že výrobce vířivky tomuto materiálu opravdu věří a vířivka vám bude sloužit opravdu dlouho.

Tags : Vířivka
Jaroslav

The author Jaroslav

Leave a Response