close

Mít vlastní vířivku je dnes v podstatě běžným standardem a kdo ji ještě nemá, přemýšlí, jak to zařídit, aby ji měl. Výhody pobytu ve vířivce už jsme si vyzkoušeli všichni – poskytne příjemný relax po celodenním shonu, lehkou masáž bublinkami i tryskami, takže uvolní svaly i klouby a v neposlední řadě i prohřeje, když je potřeba. Kam ale vířivku umístit, když právě nedisponujete dostatečným prostorem? Pár tipů pro vás máme.

Vířivka na zahradě

Jestli máte na zahradě dost místa, rozhodně zvažte vířivku venku. Moderní vířivky jsou odolné proti povětrnostním vlivům a vinylový kryt chrání vnitřek vířivky proti větru a dešti, takže se o ně nemusíte obávat. A dopřát si příjemnou relaxační hydromasáž s pohledem na noční oblohu, je zážitek úchvatný a ve dvou i romantický.

Na terase či zimní zahradě

Pokud přece jen toužíte po větším soukromí, je řešením prosklená zimní zahrada nebo terasa, kde jste sice stále v kontaktu s venkovní přírodou, ale přece jen chráněni před cizími pohledy. Jste i lépe chráněni před povětrnostními vlivy, takže si můžete dopřát vodní masáž, i když venku právě prší.

Na balkon a lodžii

To vás možná ani nenapadlo, ale rozměry vnitřních vířivek jsou o poznání menší (200 x 150 cm), takže si ji můžete klidně dopřát, i když nemáte ani rodinný domek ani zahradu. Na balkon v  paneláku na sídlišti z minulého století se sice nevejde, pokud bydlíte v novějších stavbách a rozměry vašeho balkonu či lodžie odpovídají, můžete si dopřát relax pod hvězdnou oblohou i vy.

Domácí wellness

Máte v bytě prostor, kde by se dala postavit infrasauna a vířivka? Může to být volný pokoj, prázdná místnost ve sklepě nebo klidně nevyužívaná garáž. Výhody soukromého wellness koutku nemusíme široce rozepisovat, jde především o soukromí.

Když není jiná možnost

Jestli nemáte ani kousek místa, kam postavit vířivku, zbývá ještě vířivá vana, kterou si prostě postavíte do koupelny. Možností, jak dopřát svému tělu příjemnou masáž a uvolnění, je opravdu dost, stejně tak je i široký výběr vířivek, pokud jde  rozměry. Nemusíte se tedy svého přání vzdávat kvůli omezenému prostoru.

 

Tags : vířivá vanaVířivkawhirpool
Jana Kováčová

The author Jana Kováčová

Vyzkoušela jsem si bydlení v bytě i v domě se zahradou. Nemovitostem, jejich rekonstrukci i bytovému designu se věnuji i profesně, proto stále vyhledávám nové informace a trendy. Ráda se s vámi podělím o všechno, co jsem na cestě životem pochytila.

Leave a Response