close
Komerční články

Imitace betonu mají v interiérech mnoho tváří. Inspirujte se řešeními zákazníků

Imitace betonu jsou pro svůj čistý design a kombinovatelnost s jinými materiály v interiérech velmi oblíbené. V čem tkví kouzlo keramických obkladů a dlažeb v imitaci betonu? V tom, že se hodí ke každému stylu bydlení a pokaždé mohou vypadat jinak. Inspirujte se lidmi, kteří dali ve svých interiérech zelenou obkladům a dlažbám v imitaci betonu.

Mix designu betonu a dřeva se v koupelně stal zárukou nadčasovosti

Jak na nadčasovou a elegantní koupelnu? Třeba kombinací obkladu nebo dlažby v imitaci betonu s přírodním designem, jako například s dlažbou napodobující dřevo. Přesně takové řešení se líbí i jednomu ze zákazníků společnosti M.B.KERAMIKA. Stěny jeho nové koupelny zdobí dlažba v imitaci betonu Ark, která se dá, samozřejmě, využít i jako obklad.

Líbí se vám tato koupelna? Specialisté společnosti vám rádi poskytnou další inspiraci také online. 

Betonový design si v koupelně zákazníka výborně rozumí s dekorem dřeva.

Minimalistickou koupelnu zdobí také „betonový“ obklad s abstraktními vzory

Zákazník je velkým příznivcem jednoduchosti a minimalismu, v tomto stylu hledal také obklad a dlažbu pro realizaci nové koupelny. Specialisté z M.B.KERAMIKY mu doporučili několik koupelnových obkladů v imitaci betonové stěrky. Nejvíce jej zaujal design obkladu Extreme. „Navrhli mi oživit ho ještě obkladem s abstraktními vzory. Díky různým radám při výběru jsem zjistil, že v koupelně nemusím mít jen barevně jednolité plochy,“ pochvaloval si zákazník.

Zákazník zvolil do koupelny také obklady v imitaci betonu s abstraktními vzory.

Dlažba s betonovým designem se stala ústředním prvkem moderní kuchyně

Zákazník si přál mít ve své nové moderní kuchyni dlažbu s jednoduchým designem, i on se nadchl pro imitace betonu. Z řešení, které mu specialisté společnosti M.B.KERAMIKA doporučili, jej nejvíce zaujala dlažba imitující beton Le Cave v šedé barvě a rozměru 60×60 cm. Díky zajímavě řešenému povrchu s vysokou barevnou tonalitou jsou tyto dlaždice vhodné nejen do moderních, ale také rustikálních a vintage interiérů.

Zákazník má ve své kuchyni dlažbu v imitaci betonu se zajímavým povrchem.

admin

The author admin

Leave a Response