close
Spolupráce

Koupelnové osvětlení nad zrcadlo i jako centrální osvětlení

[dropcap] P [/dropcap] okud přátelé, sháníte koupelnové osvětlení, tak rozhodně nedoporučuji svěřit tento úkol ženám. Koukají pouze na design a cenu, přitáhnou vám domů naprosto nevhodné svítidlo. Povídám přítelkyni, ´Je třeba objednat  IP44 koupelnové svítidlo ´, ona na to, že nechce žádné it svítidlo, ale pěkně designovanou lampičku. Chce koupelnu v romantickém stylu. Povídám, ´Miláčku, koupelnové osvětlení musí splňovat požadavky na dostatečné IP krytí, žádné it … a to dle jejich použití. No a vhodné do koupelny je krytí IP44 koupelnové svítidlo. Pravdou je, že nad umyvadlo postačí krytí IP23. Nevím, zda to pochopila, ale naštěstí se mi již do objednávky koupelnových svítidel neplete.

P7.11.115.4W

Koupelnová zrcadla s LED osvětlením – levné svícení

A pokud máte zájem o koupelnová zrcadla, tak doporučuji koupelnová zrcadla s LED osvětlením. Jen bláhový člověk platí za neekonomické klasické žárovky. Výhody LED technologie, snad není nutné ani připomínat. Zajisté i malé děti vědí, že se jedná o perspektivní zdroj světla. Ohromná úspora elektrické energie, dlouhá životnost – pokud je u LED diody uvedená životnost 50 000 hodin a budete svítit 24 hodin denně, tak ledka vám vydrží svítit až šest let. Nemluvě o ekologickém svícení, vysoká úspora tvorby emisí – denní zúročení investice o 50 až 90%. Ne bláhový člověk, ale jen hlupák si pořídí obyčejné koupelnové osvětlení.

S8.1X2_S8.2X2EVG_S8.1X3_S8.2X3EVG

Efektní koupelnová svítidla nad zrcadlo

No a nyní je nutné koupelnová svítidla nad zrcadlo někde objednat. Než se zmíním o konkrétním eshopu, tak chci ještě vyzvednout Massive koupelnové svítidlo, lépe řečeno značku Massive, pokud hledáte kvalitu za rozumnou cenu.  Česká značka Massive pro své výrobky vždy používá zdroje světla značky Philips. No a kde nalézám vysokou kvalitu, serióznost, skvělé ceny, zkušenost, odbornost a komplexnost? To vše naleznete v internetovém obchodě uni-svitidla.cz.

Tags : LED osvětlením

The author admin

Leave a Response