close
Komerční články

Kvalitní plot, který odolá počasí i nezvaným návštěvníkům? Zkuste ztracené bednění

plot

Pokud máte dům, pak potřebujete také kvalitní plot. Jestliže zvažujete, jaký pořídit, pak nemusíte hledat dál. Jako ideální řešení se nabízí oplocení z tzv. ztraceného bednění. Tento postup se velmi často využívá nejen ke stavbě plotů, ale také pro přípravu základů, nosných stěn, sklepů nebo opěrných zdí. Jde vlastně o tvárnici, která je vyrobená z vibrolisovaného betonu, a uprostřed je dutá. Tento prostor se následně vyleje betonovou směsí měkčí konzistence, díky čemuž může vzniknout skutečně pevná a odolná zeď.

Jaké jsou výhody tohoto řešení?

Využití plotové tvárnice je skutečně všestranné. Může být využita při stavbě i rekonstrukci a nabízí mnoho výhod. Benefitem bezpochyby je to, že ztracené bednění se staví poměrně rychle a není to nijak náročné, takže to zvládnete klidně i sami, díky čemuž ušetříte spoustu peněz za dělníky. Navíc získáte velmi pevnou a odolnou konstrukci, která perfektně odolává mrazu a požáru, má optimální drsnost povrchu a zcela minimální nasákavost. I díky tomu je plot ze ztraceného bednění skvělou volbou prakticky ke každému domu nebo pozemku. Betonový plot perfektně zajistí ochranu vašeho majetku, a navíc dovede fungovat také jako spolehlivá hluková a protiprachová izolace.

Kde nakupovat?

Existuje řada firem, která tento stavební materiál dodává, ale liší se kvalitou a zákaznickým servisem. Doporučit můžeme společnost Presbeton, která nabízí širokou nabídku pro každého, kdo hledá optimální řešení, které je trvanlivé a kvalitní. Vybírat můžete z různých rozměrů tvárnic, takže ideální řešení najde skutečně každý.

Prohlédnout si můžete i fotky z realizací a přečíst si spoustu zajímavých informací o výhodách i nevýhodách jednotlivých typů řešení. To vám pomůže udělat informované a správné rozhodnutí také ohledně vašeho projektu. Neváhejte navštívit jejich stránky a přesvědčit se na vlastní oči.

Zdroj náhledového obrázku: Presbeton

The author Dalibor Navrátil

Leave a Response