close
Spolupráce

Lukrativní byty projektu Vilapark Klamovka jdou do prodeje

byty

Historické centrum hlavního města na dosah ruky, přitom však bezprostřední blízkost parku. Přesně tak by se dal charakterizovat developerský projekt Vilapark Klamovka, v jehož rámci vyroste dalších 117 bytů včetně penthausů s velkorysými terasami. Pokud jsou tedy ve vašem hledáčku nové byty Praha, máte jedinečnou šanci zakoupit si takový, který naplní vaše očekávání.

Vilapark Klamovka je zasazena do zeleně, ale zároveň lokalita poskytuje veškerou občanskou vybavenost.

Klidná příroda uprostřed metropole

Všechny rezidenční projekty, za nimiž stojí developerská společnost Metrostav Development, poskytují budoucím obyvatelům kvalitní bydlení. Vilapark Klamovka je projekt nesoucí se v moderním duchu a poskytující panoramatické výhledy na Prahu. V menších bytech 1+kk najdou zázemí svobodní jedinci, podnikatelé i umělci, větší dispozice 3+kk a 4+kk nadchnou zase rodiny s dětmi.

nové byty v Praze je nevídaný zájem, a proto je na čase vybrat si vhodný byt a co nejdříve si ho zarezervovat, protože za pár týdnů už nemusí být k dispozici. Co se týče standardů, bytové jednotky vznikaly ve spolupráci s profesionálními designéry, kteří kladli důraz na funkčnost, modernost a nadčasovost. V případě zájmu je možné provést určité změny a úpravy.

Lokalita si vás podmaní

Bydlení na atraktivní adrese, která není kompromisem mezi městem a přírodou, ale tyto dva elementy kombinuje. Během několika minut se dostanete na smíchovský Anděl, ale i do historického centra Prahy, kde navštívíte různé restaurace, obchody i památky.

Vilapark Klamovka, neboli nové byty Praha 5, bude připraven k nastěhování během prvního kvartálu roku 2024. Aktuálně probíhá výstavba tohoto projektu, ale prodej byl již spuštěn.

Metrostav Development má v nabídce i další rezidence a novostavby Praha. Stačí se podívat na jejich webovou stránku.

Zdroj náhledové fotografie: unsplash.com

The author Dalibor Navrátil

Leave a Response