close
Komerční články

Moderní kuchyně na míru – dejte svému domovu nový vzhled

ostruvek

S příchodem nového roku máme tendence měnit. Především sebe. Chceme zhubnout, přestat kouřit, víc se věnovat sobě. Proč? Protože se v životě cítíme nekomfortně. Není to ale tím, v jakém prostředí žijeme? Zkuste inovovat své bydlení. A kde jinde začít, než v kuchyni.

Kuchyňské studio vám splní sny

Nemusí jít pouze o rekonstrukci, pokud stavíte dům, jde pak o realizaci. Rekonstrukci však zmiňujeme proto, že když se inovuje bydlení, kuchyně a bytová jádra se modernizují nejčastěji. Tato místa procházejí vývojem a stále modernější prvky zútulňují váš domov. Kuchyňské studio umí navrhnout jakýkoli design i dispozice. Ať se jedná o prostornou kuchyni i malé místo v garsonce. Ať máte k dispozici statisíce korun i menší obnos peněz. Víte, kolik naskýtá kuchyně inspirace? Je toho opravdu hodně. Od spousty designových prvků přes praktické vybavení v podobě různých přístrojů. Jen se podívejte třeba na různé fotogalerie kuchyně.

Trend dneška – lakovaná kuchyně

Nechte si vypracovat na míru návrh kuchyně. Na něm uvidíte, jak bude nové zázemí vypadat. Jak se firma zhostí kombinace vašich požadavků s možnostmi, které svět kuchyňského vybavení nabízí. Nechte si vypracovat, jaké bude rozložení dřezu, odkládací plochy, sporáku zdali budete mít zabudovanou myčku či ledničku, vestavěné skříně, nábytek na míru. A co takhle kuchyně s ostrůvkem? Jednak máte větší prostor k manipulaci s jídlem, a pak jste více kontaktu se zbytkem společnosti v bytě. Ostrůvky v kuchyni vytváří další pracovní plochu, úložné prostory, mohou sloužit i jako barový pult. Jde o flexibilní a moderní prvek, který je dnes velmi žádaný. Co se týká designu, jsou populární lakované kuchyně. Lak je totiž třešničkou na dortu. Odstín může být vyloženě ve vysokém lesku i polomatu. Zdůrazní se tak barva, chrání se zařízení samotné. Podívejte se na služby firmy Jn interiér. Zde najdete nejen velké množství inspirace, stejné zařízení, jako je ve fotogalerii, můžete mít doma.

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay

The author Dalibor Navrátil

Leave a Response