close
Spolupráce

Na obytné moduly stavební povolení nepotřebujete

Bydlení nemusí být vždycky drahé. A dokonce nemusejí být drahé ani vlastní firemní prostory. Už jste přemýšleli o modulech? Respektive kontejnerech? Postavit se z nich dá téměř všechno.

Do jednoho měsíce je vše hotové

Z modulů postavíte chatu, ale klidně i třípatrovou budovu. Dokonce si z nich postavíte i hotel. Nevěříte? Ale ano, skutečně to jde, a rychleji, než si myslíte. Do určitých metrů čtverečních stavby nepotřebujete shánět klasické stavební povolení, obvykle si jen zařídíte ohlášku stavby. Stačí je postavit na zpevněnou plochu a zařídit interiér. Kontejnery si můžete začít upravovat sami anebo prostřednictvím některé z firem, které se modulovým bydlením zabývají.

Stavby z kontejnerů nebo jednotlivých prefabrikovaných buněk obvykle bývají hotové do dvou až tří měsíců od objednání a stojí mnohem méně peněz než stavby betonové. Firma CubeCont vám každou buňku upraví přesně podle vašich představ. Můžete si vybrat přímo z jejího katalogu nebo si nechte navrhnout stavbu, která vám bude přizpůsobená do nejmenšího detailu.

Elegantní a moderní

Kontejnerovým sestavám často dávají přednost lidé, kteří mají rádi elegantní a moderní design. Dají se totiž doplnit dřevěnými latěmi, HPL nebo Hardie panely. Místnosti se navíc mohou obložit téměř jakýmkoliv materiálem, nejoblíbenější pro rodinné bydlení je samozřejmě dřevo.

Oslovte společnost CubeCont a nechte si z obytné buňky zhotovit své rodinné nebo firemní království. Nebojte se, vydrží vám opravdu dlouho, a pokud je to potřeba, snadno se dají přesunout na jiné místo. CubeCont má bohaté zkušenosti se všemi typy modulárních staveb. Snaží se vyjít vstříc každému zákazníkovi. Napište do společnosti e-mail nebo rovnou zavolejte a splňte si svůj sen. Už za pár týdnů můžete mít hotovo.

Krátká ukázka ze široké nabídky společnosti CubeCont:

Zdroj náhledové fotografie: cubecont.cz

The author Dalibor Navrátil

Leave a Response