close
Komerční články

Nebojte se inflace! Vaše finance uchrání investiční zlato

gold-513062_1280

Máte těžce uspořené peníze, ale děsí vás zvěsti o tom, že se blíží velká vlna inflace, která vaše finance znehodnotí? Bohužel toto riziko je zcela reálné a měli bychom s ním v našich plánech počítat. Obecně platí, že peníze by nikdy neměly zůstávat ležet na účtu, ale naopak by měly pracovat v náš prospěch. Jak je ale zhodnotit, pokud nemáte dost, abyste si pořídili hned celou nemovitost? Investovat můžete i s daleko menšími úsporami.

Drahý kov si uchová svou cenu

Jednou z nejlepších možností, kam vaše peníze uložit, je investiční zlato. Tím se rozumí především zlaté mince a zlaté slitky nejvyšší ryzosti. Takto uložené peníze nikdy neztratí na hodnotě, protože zlato patří k nejtrvalejším investicím s jistým výnosem. Jedná se o drahý kov, jehož hodnota sice v čase může drobně kolísat, ale vždycky postupně půjde nahoru. Jeho zdroje jsou omezené, takže je jisté, že o něj vždy bude zájem a lidé budou ochotni jej kupovat.

Zvolte vhodného partnera

Abyste své peníze uložili skutečně do kvalitního zlata, je dobré obrátit se na specializované prodejce, kteří se na trhu pohybují již řadu let a nabízí nejlepší servis pro kohokoliv, kdo chce své finance úspěšně zhodnotit. Skvělou volbou je prodejce, který sídlí v Obecním domě v Praze. Poradí vám s výběrem vhodné investiční strategie a nabídne zlaté cihličky, mince či slitky prvotřídní kvality za bezkonkurenční ceny.

Nepropásněte nízké ceny

Cena zlata se mění každý den v závislosti na trzích, a proto neprováhejte svoji příležitost koupit investiční zlato za příznivou cenu. Velkou výhodou je také to, že investiční zlato je osvobozené od placení DPH, takže ušetříte hned několik desítek procent navíc. Pokud budete své peníze potřebovat v hotovosti zpět, není nic snazšího než zlato opět prodat – se ziskem a bez problémů.

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay

The author Dalibor Navrátil

Leave a Response