close
31736-030-1

Chystáte se dělat novou kuchyni? V takovém případě má smysl se skutečně zamyslet nad tím, která varianta pro vás bude nejvýhodnější. V kuchyni totiž často trávíte hodně času, a navíc v ní také nezřídka nejen vaříte, ale i stolujete, a proto musí být prostor využit skutečně maximálně prakticky. Přesně tohle může nabídnout rohová kuchyňská linka, která se skvěle hodí i do menších prostorů a nabízí efektivní využití každého koutku. Proč jí dát přednost?

Ideální řešení

Návrh kuchyně je to první, s čím byste měli začít. Nemá smysl cokoliv dělat, dokud to nebudete mít pěkně na papíře. Kuchyňské linky do rohu nabízí řadu variant a provedení tak, aby se přizpůsobily skoro jakémukoliv prostoru. Využít můžete velmi praktické rotační anebo výsuvné systémy, s čímž vám nejlépe poradí profesionálové z kuchyňského studia, kteří mají s tvorbou kuchyňských linek bohaté zkušenosti.

Maximální využití prostoru

Rohové kuchyňské linky jsou skvělé v tom, že se vše odehrává prakticky bez toho, abyste se někam museli pohnout. Vše máte doslova na dosah ruky. V prostoru rohové kuchyně vlastně neustále fungujete v rámci jednoho trojúhelníku a stačí se otáčet. Vše je po ruce, a tím pádem si ušetříte spoustu času.

Funkčnost a variabilita

Kuchyňská linka do rohu nabízí maximální funkčnost a variabilitu. Do volných částí je vhodné umístit vestavěné spotřebiče, a také se vyplatí využít prostor i do výšky. Nahoru si můžete dát skříňky nebo police a do nich to, co nepoužíváte tak často. Zajímavou volbou může být také rohová kuchyň s ostrůvkem – ta se sice hodí spíše do větších místností, ale opět přidá pracovní plochu navíc a nabízí i velmi zajímavé optické členění prostoru.

Inspirujte se u nejlepších

Levné rohové kuchyně nejsou jen snem. Inspirovat se můžete na webových stránkách Gabon. Tato společnost se bezpochyby řadí k jedněm z nejoblíbenějších dodavatelů kuchyní na českém trhu. Prohlédněte si krásné fotografie, které vám dodají inspiraci i pro váš kuchyňský projekt.

Zdroj náhledových obrázků: Gabon

The author Dalibor Navrátil

Leave a Response