close
Spolupráce

Plakáty na zeď: Moderní trendy a klasické motivy

plakat

Chcete oživit svůj interiér a přinést do něj svěží vzduch či nové motivy? Nabízí se samozřejmě změna nábytku, vybavení či vymalování na jinou barvu, ale jde to i daleko jednodušeji. Kvalitní plakáty na zeď s moderními motivy skutečně dovedou zázraky a váš domov promění ve zcela nový prostor s jedinečným charakterem. Poradíme, které motivy jsou aktuálně v kurzu a proč jsou plakáty na zeď ideální a dostupnou volbou.

Plakáty na zeď dodají jedinečný styl

Pořídíte je doslova za pár korun, snadno je můžete zarámovat a vybrat si rozměr i motiv přesně podle vašeho gusta. Navíc jich můžete pořídit několik a střídat je třeba dle ročních období nebo vaší nálady. Pestrá nabídka rozměrů i motivů zaručuje, že si vybere skutečně každý a vyzdobit tak můžete jakýkoliv interiér.

Které motivy jsou aktuálně v kurzu?

Zásadní je samozřejmě propojit motivy na plakátech s vaším interiérem. Nejprve si proto prohlédněte místnost, kam chcete plakát umístit, a zhodnoťte, zda má pokoj spíše minimalistický styl, nebo je naopak více vintage, barevný nebo třeba vesnický. Podle toho je pak vhodné volit také plakáty tak, aby dokonale splynuly s již použitými barvami a doplňky.

Nadčasové květiny i jedinečné abstrakce

Co se týče trendů, ty se samozřejmě neustále mění. Obecně však platí, že květinové motivy jsou v podstatě nesmrtelné a pokud vyberte správné odstíny barev, bude květinový motiv skvělou volbou téměř do každého interiéru.

Aktuální trendy se velmi zaměřují také na abstraktní motivy, ve kterých každý může vidět něco trochu jiného. Oblíbené jsou plakáty v černobílých odstínech, ale pokud máte spíše minimalistický interiér, může jeden výrazně barevný plakát přinést do vašeho bydlení neotřelý akcent.

Plakáty i do kuchyně nebo koupelny

Mnoho lidí zapomíná na to, že i kuchyně i koupelna mohou být trendy a můžete je oživit jedinečnými doplňky. Do kuchyně může vnést zajímavou atmosféru například plakát s motivačním citátem nebo vtipnou glosou, zatímco do koupelny dodají klidnou a relaxační atmosféru třeba oblíbené přírodní motivy. Plakáty na zeď jsou prostě univerzálním řešením do každé místnosti.

Zdroj náhledové fotografie: Unsplash.com

The author Dalibor Navrátil

Leave a Response