close

 Spánek je důležitý pro každého z nás . Slouží na naši regeneraci a odpočinek. Věděli jste , že až jednu třetinu ze svého života prospíme ? A proto je třeba upravit si svou postel , abychom se budily svěží a s dobrým pocitem kvalitního spánku . Co je potřebné pro hodnotný a osvěžující spánek ?

Foto by: http://emi.sk/
Foto by: http://emi.sk/

1. kvalitní matrace

S dobrým a kvalitním spánkem se bez pochyb spojuje kvalitní matraci . Proto by měly být požadavky na výběr matrace vysoké. V případě špatného výběru matrace se může spánek stát vaším nepřítelem , ale zejména úhlavním nepřítelem vaší páteře . Naopak kvalitní matrace vám pomůže s bolestmi krční páteře a krku. Vy se tak můžete ” dorůžova ” vyspat a probouzet se plný energie.

Matrace Pluto Dormisan , který najdete ZDE , za bezkonkurenčních pouze 259,70 € včetně poštovného , je luxusní 3 – zónová matrace s nosnou vrstvou ” sonnoce l -u visco memory ” s tloušťkou 4 centimetry , která způsobuje efekt postupného vracení se do původní polohy . Navíc povlak je vyrobena z elastické 3 – zónové speciální prošívané potahové látky , která se dá sundavat .

2. Kvalitní prostěradla

Málokdo ví , že i prostěradla hrají důležitou roli při Vašem kvalitním a osvěžujícím spánku . Bez kvalitní plachty , nicméně, není váš komfort při spaní dostatečný . Plachta přichází do přímého kontaktu s Vaším tělem a kůží a proto je velmi důležité aby byla tvořena materiálem příjemným na dotek . Správně zvolená plachta dokáže spolu s povlečením krásnou kombinaci, která zkrášlí Vaši ložnici .

Plachta ložní červená jersey EMI , kterou najdete ZDE , červené barvy , která se hodí nejen do domácností , ale i do hotelů nebo penzionů . Plachta má velkou výhodu a tou je napínání na gumičku .

3. Přehozy

Rozjasněte a oživte interiér Vaší ložnice ! Pomohou Vám k tomu přikrývky , které již na první pohled upoutají Vaši pozornost . Zahalte svou postel do pestrého závoje a zpestřete si ložnici dle Vašeho vkusu diky emi.sk!

Neodolatelný přehoz , přikrývka liána Greno , jsou v ponuke jen za 23 € , je vhodný do domácností nebo do luxusnějších penzionů nebo hotelů .

mata.l

The author mata.l

Leave a Response