close
Spolupráce

Chcete bydlet rychle a bez starostí? Řešením jsou rodinné domy na klíč

dum-na-klic

Konečně jste našetřili peníze nebo získali hypotéku na výstavbu vysněného rodinného domu? Nechceme vám kazit nadšení, ale nervy, stres a komplikace vás teprve čekají – stavba domu je takřka vždy velmi složitou záležitostí, kterou si pravděpodobně nebudete chtít jen tak zopakovat. Nemusí to tak ale být vždycky – řešením je pořídit si rodinný dům na klíč. Vyhnete se shánění řemeslníků, materiálu, řešení zvyšování cen a nedodržování termínů. Společnost pro vás navíc zpracuje celý položkový rozpočet stavebních prací a časový i finanční harmonogram.

Stavba domu levou zadní

Stavby na klíč jsou skvělou volbou pro každého, kdo chce bydlet rychle, bez komplikací a chce mít přehled o celém průběhu realizace. Mezi nejvyhledávanější odborníky bezpochyby patří DSP Domažlický stavební podnik. Funguje již 28 let a za tuto dobu stihli nasbírat ohromné množství zkušeností z různorodých realizací, a nabízí tedy komplexní stavby na klíč. Postarají se o vše od projektu na papíře až po předání klíčů k vašemu vysněnému domovu do vašich rukou. Při zateplování vám pomohou získat dotaci Zelená úsporám.

Dokončené projekty mluví samy za sebe

Výběr vhodného dodavatele pro stavbu vašeho domu je velmi zodpovědné a náročné rozhodnutí. Je tedy zásadní udělat si nejprve pořádný průzkum, ptát se po zkušenostech, a především si prohlédnout již dokončené projekty. Tak snadno zjistíte, zda výsledek odpovídá vašim představám a požadavkům.  Zkuste proto navštívit webové stránky DSP Domažlický stavební podnik a prohlédněte si již dokončené rodinné domy – načerpáte inspiraci pro vlastní bydlení a zjistíte, jaké služby můžete získat i vy.

Nestavíte, ale jenom rekonstruujete?

Nevadí. Skvělým řešením je rekonstrukce rodinných domů na klíč. Pracují pouze s vlastními kmenovými pracovníky, což znamená, že za vše nesou plnou odpovědnost a nestane se vám, že byste byli odkázáni se svou stížností na nějakého subdodavatele.

Nadstandardní kvalita a servis

Kromě stavebních služeb DSP Domažlický stavební podnik provozuje také autoservis Domažlice, kde se skvěle postarají také o vašeho mazlíčka na čtyřech kolech. Nabízí komplexní služby včetně použití moderních diagnostických metod a vybavení. Nebojte se svěřit své auto do rukou profesionálů.

Zdroj náhledové fotografie: dspdomazlice.cz

The author Dalibor Navrátil

Leave a Response