close
Spolupráce

Chytré termohlavice se postarají o komfort v každé domácnosti

Elektronika jde neustále dopředu a rozhodně platí, že vývoji se nelze bránit. Každý, kdo by to dělal, totiž půjde sám proti sobě. Proč si neudělat život trochu jednodušší? Příležitostí se nabízí poměrně dost a je možné také spojit příjemné s užitečným. Přehled o spotřebě energií je velmi důležitý. Nyní ho můžete mít také na víkendové chatě, protože o regulaci na dálku se postará velmi sofistikovaná mobilní aplikace. Všechny radiátory v bytě budou plně pod kontrolou, i kdybyste fyzicky nebyli doma. A když doma budete, hlasové ovládání usnadní každodenní pokyny směrem k tomuto zařízení.

Moderní systém zajistí bezpečnost

Samozřejmě, otázka, která je spojená s bezpečností provozu, je vždy až na prvním místě. Právě proto jsou chytré termohlavice připraveny upozornit na všechny nesrovnalosti, včetně výrazného poklesu teploty v místnostech. Poznají, že je otevřené okno a napíší vám o tom zprávu. Nechybí na nich ani velmi důkladný dětský zámek, takže ovládání bude zpřístupněno výhradně dospělým osobám. Když odjedete na dovolenou nebo zamíříte na chatu, lze být neustále ve spojení s domácností. Stačí provést jednoduché nastavení, které zvládne vyladit úplně každý.

K provozu stačí tužkové baterie

Otázka napájení je vyřešena jednoduše. Vlastně vůbec nepotřebujete elektrickou zásuvku, což samo o sobě zní velmi prakticky. Stačit budou dvě tužkové baterie, díky kterým se nemusíte prakticky po celý rok o nic starat. Chcete topit na nižší teploty? Toto zařízení lze snadno přizpůsobit, nevadí mu nízké teploty ani vysoká vzdušná vlhkost. Hned se zapojí do chodu domácnosti a pomůže s úsporami, které jsou dnes klíčovým tématem snad pro všechny majitele nemovitostí. Chcete se dozvědět víc? Je to snadné, nahlédněte na cel-tec.cz a inspirujte se!

Zdroj fotografií: astrosystem / stock.adobe.com, cel-tec.cz

The author Dalibor Navrátil

Leave a Response