close
Komerční články

Nejlepší magnety a magnetické pomůcky do kanceláře a pracovny

cervene

Neodymové a feritové magnety se hodí naprosto všude a jsou nejlepšími pomůckami do kanceláří, dílen nebo v domácnosti. Stačí jednoduchý plastový nebo kovový obal a z obyčejného šedého magnetu se stane designový doplněk, který na první pohled zaujme.

Těmito magnety můžete přichytit dokumenty, nabídky, faktury, účtenky, pozvánky, grafy, plány, návody nebo i pohlednice od kolegů z dovolených či novoročních přání od obchodních partnerů.

V dílně se jejich využití pohybuje od přicvaknutí manuálů, nákresů, schémat až po připnutí poznámek u pracovního stolu v dílně.

Skladníci si díky nim ulehčí práci k označení regálů, soupisů materiálu, skladových karet.

A pro domácnost je jejich využití k přichycení různých vzkazů, plakáty, pohlednic, fotografií na lednici.

Jak už to tak bývá, druhů a typů magnetů je široká škála a může být matoucí a nepřehledné, jak si v té změti vybrat ten správný, aby vyhovoval mým požadavkům?

Zde je zmíněno několik tipů, které vám vybírání mohou ulehčit:

1. Feritové magnety

Feritové, nebo také známé jako keramické, magnety jsou nejběžnějším typem magnetu, se kterým se můžete setkat. Mezi jeho největší přednosti patří jeho nízká cena, která ho činí dostupným.

2. Neodymové magnety

Jsou to nejsilnější magnety na světe, což můžeme vidět na jednoduchém porovnání. Magnet stejné velikosti jako feritový unese až 13 x více. Pokud tedy víte, že budete potřebovat k tabuli připevnit více, jak 5 papírů, potom jsou neodymové magnety ty pravé pro vaší práci.

3. Velmi silné magnety

Pak je tu ještě jedna možnost, a to taková, že potřebujete, aby magnet udržel 20-30 papírů o velikosti A4, na sobě. Pro takové případy vaše kancelářské vybavení nesmí postrádat velmi silné neodymové magnety v plastovém pouzdře.

Magnetická písmenka, číslice a šipky

Magnetická písmenka

Jak udělat učení, nebo možná i poradu trochu záživnější a vizuálně přívětivější? Využijte magnetických písmenek. Díky svému barevnému provedení a pěnovému designu, zaujmou nejen malé děti, ale u kolegy, kteří na ranních poradách jinak usínají.

Magnetické číslice

K procvičování sčítání, odčítání, násobení a dělení jsou tato magnetická čísla, jako dělaná, ale na druhou stranu s nimi na magnetické tabuli můžete označit například roční kvartály a efektivně tak od sebe údaje oddělit.

Magnetické kapsy

Máte důležitý dokument, který je potřeba vystavit, ale zároveň potřebujete, aby zůstal nedotčený? Potom využijte magnetické kapsy. Kapes je hned několik druhů, které vám poslouží dle vašich požadavků. Můžete si pořídit například takové, které kryjí celý papír lesklou folií, čímž ho chrání před umazáním, jiné ho svým matným povrchem chrání proti odlesku slunečních paprsků, další můžete použít i na nemagnetický povrch, jiné jsou s výřezem, abyste na papír mohli, i psát atd.

Magnetické tabule

Nemůže chybět v žádné školní třídě, ani v kanceláři nebo v místnosti, kde probíhá porada, či team building nebo brain storming. V naší nabídce produktů si můžete vybrat z několika vysoce kvalitních tabulí v různých velikostech, od těch nejmenších v rozměru 60 x 45 cm až po ty největší, které měří 200 x 100 cm.

Magnetky

Jak nejlépe podpořit dětskou zvídavost a fantazii? Vizuálními podněty. Využijte k tomu širokou nabídky zábavných magnetek ve tvaru autíček, nebo zvířátek, které obsahují neodymový magnet, takže nehrozí jeho zakutálení.

The author Dalibor Navrátil

Leave a Response