close

Když se u vašeho bydlení objeví problém, který má spojitost se střechou, je nutné rychle jednat. Zatečení vody má mnoho negativ. Střechy jakéhokoliv domu by tak měly být vždy v prvotřídním stavu. Jakou firmu v případě problému oslovit? Jsou to Střechy Novák. Firma, která má nejenom tradici, ale i mnoho zkušeností.

Střechy Novák
Střechy Novák

Také v případě potřeby nových střech

Nemusí to být jenom nutnost opravy. Firmu můžete kontaktovat i v případě, kdy potřebujete střechu úplně novou. A to nejenom když hledáte profesionála na střechy Praha, ale i ve chvíli, kdy jste z jakéhokoliv jiného koutu České republiky. Že jde o správnou volbu dokládá nejenom fakt, že firma ročně zrealizuje okolo 300 nových střech, ale i proto, že má široký záběr, kam se řadí:

  • CNC krovy,
  • nadkrokevní izolace,
  • pokrývačství,
  • instalace střešních oken.

Na jakoukoliv nemovitost

Zkušenosti a široký záběr firmě Střechy Novák dovolí brát skutečně různorodé druhy zakázek. Díky tomu se nemusíte obávat jejího oslovení ani vy. Pokud to má být oprava střechy, není problém ji zrealizovat jak na rodinném, tak i panelovém nebo jiném domě. Nové střechy jsou potom realizovány jak u klasických novostaveb, tak i v místech, kde vznikají kvalitní a často luxusní podkrovní byty, které je nutné také špičkově zastřešit. I to je směr, ve kterém společnost začíná stále více dominovat, a to primárně pro svou kvalitu.

Práce na klíč

Nejenom, že je možné využít i dílčích prací ze segmentu klasického pokrývačství, klempířství a tesařství. Tyto služby se mohou hodit v případě, kdy je nutná určitá konkrétní oprava, nebo rekonstrukce střechy. Tam, kde je poptávána střecha nová, dokáže firma Střechy Novák nabídnout realizaci takzvaně na klíč. To přinese nejenom jistotu profesionální práce v co nejkratších termínech, ale i jistotu toho, že střecha bude kompletně zrealizována od A do Z a následně předána jako jeden celek.

Tags : střecha
Jaroslav

The author Jaroslav

Leave a Response