close
Spolupráce

Proměňte váš domov s Design studio Linie

Pokud právě zařizujete váš nový dům, byt anebo jste se pustili do rekonstrukce staršího objektu, jistě budete potřebovat inspiraci, jak váš nový domov uspořádat a zařídit. Abyste se ve svém bytě cítili dobře, je důležité vše správně naplánovat, sladit veškeré použité materiály, vybrat příjemné barvy a místnost zaplnit vhodnými doplňky a květinami. Ne každý má dar umění kombinovat pohodlí spolu s efektivitou, vkusem a funkčností. V takovém případě vám velmi dobře pomůže bytový architekt.

Výhody bytového architekta

Bytový architekt vám hned na první schůzce dokáže pomoci ujasnit si po čem ve svém interiéru toužíte a jaké jsou vaše finanční možnosti. Dokáže zkoordinovat vaše požadavky s firmou, která realizuje samotnou rekonstrukci, tak aby vše správně probíhalo.

Bytový architekt navrhne funkční členění prostoru, tak aby vyhovovalo každodennímu provozu, včetně rozmístění nábytku. Také navrhne vhodné materiály, barvy a osvětlení, které je v prostoru velmi důležité.

Opravdu dobrý bytový designér vám pomůže při realizaci interiéru ušetřit peníze. Neměl by překročit plánovaný rozpočet. Pomůže vám vyvarovat se chyb a ušetří vám potřebný čas a většinou i nervy. Bytový designér se většinou velmi dobře orientuje na trhu, může vám tedy nalézt finančně výhodnější interiérové vybavení. Řekněte sami, nezní to skvěle.

Jak bude váš interiér vypadat

Design studio Linie se nezabývá jen poskytováním služeb bytových architektů, v jejich nabídce nalezneme také návrhy a realizace interiérů, fotorealistické vizualizace nebo návrhy exteriérů.

Pokud jste si již objednali služby bytového architekta, nebo jste se s ním dokonce již sešli, máte už alespoň malou představu o tom, jak bude váš nový interiér vypadat. Někdy je ale obtížné si vše do detailu představit a od toho tu jsou již zmíněné vizualizace. Fotorealistické vizualizace od Design studio Linie vdechnou život vašim představám.

A co to tedy fotorealistická vizualizace je? Tímto pojmem se rozumí grafický návrh interiéru na úrovni reálné fotografie. Pokud se pro tuto formu návrhu rozhodnete, budete potřebovat půdorys a několik fotografií vašeho prostoru.

Na základě všech podkladů vám Design studio Linie stanoví cenu za vizualizaci. Tvorba návrhu pak většinou zabere 1 týden. I po vytvoření návrhu je možné v něm jednotlivé prvky upravovat tak, aby vše bylo podle vašich představ.

Nový interiér svépomocí

Jestliže patříte mezi zručnější část naší populace a toužíte si svůj interiér vytvořit vlastníma rukama, ale chybí vám potřebná inspirace, můžete si prohlédnout již realizované projekty, které v Design studio Linie uskutečnili.

Inspirovat se můžete realizacemi obývacích pokojů a ložnic, kuchyňských interiérů, dětských pokojů, pracoven, jídelen, chodeb a samozřejmě i interiéry koupelen a WC.

Než se do rekonstrukce pustíte, vždy je dobré si vše řádně promyslet a zvážit, zda pro vás nebude lepší návrh interiérů ve vašem domě přenechat na odborníky. Co může být lepšího než když se vám o návrh a realizaci postará zkušená firma a vy si pak jen v klidu můžete vychutnávat váš nový a stylový interiér.

The author admin

Leave a Response