close

Vzpomínáte na letošní léto, jak vám sluníčko pálilo do oken? Určitě to nebylo zrovna příjemné, protože letošní léto bylo skutečně extrémně horké. Pokud nemáte na oknech svého bytu či kanceláře kvalitní ochranu před teplem, většinou se potýkáte s tím, že vám dovnitř praží slunce a způsobuje, že se prostory stávají neobyvatelnými.  Jak bojovat se sluníčkem, aby vám působilo jenom radost?

shutterstock_129944516

Žaluzie mají spoustu výhod

Pořiďte si levné žaluzie, které jsou vynikajícím stínícím prvkem. Ty tam jsou doby prvních žaluzií, které byly nepříliš vzhledné v nudných šedých barvách a moc dlouho nevydržely. Dnes je tomu přesně naopak. Jsou plně funkční a díky modernímu vzhledu i zajímavým designérským prvkem. Můžete si například vybrat žaluzie v barvách, které dokonale zapadnou do vašeho interiéru. Jaké jsou výhody žaluzií? Především velice rychlá a bezproblémová montáž. Dále dlouhá životnost. V neposlední řadě i snadná regulace světla v místnosti a zajištění většího soukromí před nežádoucími pohledy zvenčí.

Pozor na pohlcování světla

Někdo ale dá před žaluziemi přednost třeba jiné formě stínění. Vhodné jsou například interiérové rolety. I ty mohou velmi účinně regulovat přístup světla. Navíc jsou výborným doplněním celkového vzhledu místnosti. Mohou zachovat jeho styl. Často jsou z přírodního materiálu (bambus) a působí tím pádem v interiéru velmi teple. Na druhou stranu je třeba říci, že musíte počítat s tím, že například látkové rolety v létě pohlcují světlo a tím zvyšují teplotu v místnosti. Proto sahejte raději po roletách světlejších barev. Výhodou rolet je dlouhá životnost, snadná montáž i ovládání.

Dejte stop hmyzu

Jestliže vás kromě sluníčka trápí i všudypřítomný hmyz, vstupte do eshopu Byvatmoderne.cz, kde najdete sítě proti hmyzu. Velice dobře se dají upevnit prakticky na jakýkoli typ okna.

Tags : roletyžaluzie
admin

The author admin

Leave a Response