close
Spolupráce

Žehlení nemusí být utrpení: vyberte si nejlepší seriály k žehlení

zehleni

V průzkumech o nejméně oblíbenou domácí práci často s přehledem vítězí žehlení. Přitom pokud si umíte tuto činnost správně zpříjemnit a používáte moderní žehlicí nástroje, vůbec to nemusí být tak hrozně strávený čas. Žehlení může být ideální příležitostí, jak si vyhradit nějaký ten čas pro sebe a užít si ho třeba u oblíbeného seriálu. Nachystejte si tedy žehlicí prkno, parní generátor nebo žehličku dle vaší volby a k tomu některý z následujících seriálů – uvidíte, že se na žehlení příště budete těšit.

The Bold Type

Milujete-li romantické komedie, kde není nouze o dramatické zvraty, zlomená srdce, ale i přátelství na život a na smrt, bude vás tento seriál bavit. Tři dívky pracující pro módní časopis řeší své trable, hledají životní partnery a bojují s novými výzvami, které jim život přináší. Nečekejte oscarové výkony, ale je to oddechovka, která vás rozhodně chytne za srdce.

Terapeutka

Hvězdně obsazený seriál z roku 2017 si zaslouží vaši pozornost. Newyorská terapeutka je připravena udělat takřka cokoliv, jen aby pomohla svým pacientům. Její metody jsou však hodně na hraně lékařské etiky a odhalují, že i život samotné terapeutky není tak docela v pořádku. Psychologií nabitý seriál zaručí, že občas budete napětím je zírat na obrazovku. Napařovací žehlička naštěstí škody na oblečení nenadělá.

You

Tento seriál vás chytne a nepustí. Budete doslova zklamaní, že už máte dožehleno a je potřeba věnovat se něčemu dalšímu. Netradiční zápletka sleduje postavu velmi pohledného, ale posedlého mladíka, který se nebojí jít v cestě za láskou hodně daleko. Seriál má zatím 4 série, které zhltnete jedním dechem, a na konci každého dílu budete mít chuť sledovat hned ten další.

Žehlení rozhodně nemusí být jen úmorná činnost, která vás k smrti nudí. Pokud si ji zpestříte sledováním oblíbeného seriálu, zaručujeme, že se na ni i budete těšit. Dnes již navíc můžete pořídit žehlicí vybavení, které odvede většinu práce za vás. Kvalitní žehlička s parním generátorem zajistí vždy dokonale vyžehlené prádlo bez námahy a šetrně pečuje o různé druhy materiálů, aby vaše oblečení bylo nejen krásně rovné, ale také zůstalo dlouho jako nové.

Zdroj náhledové fotografie: Pexels.com

The author Dalibor Navrátil

Leave a Response