close

Nic nás neví tak odradit od odchodu z domu , jak sychravý chladný den. Vždyť komu by se chtělo opouštět vyhřáté hnízdečko a jít ráno do práce . Víme, co v zimních měsících ještě znásobí vaši touhu po teple . Nový krb !

Rodinný nebo jemně romantický . Takový pocit může vyvolat i ve vašem obýváku už za pár dní . Stačí si vybrat vhodný typ topného tělesa . Rozhodovat se v první řadě musíte podle využití , tedy zda se stane estetickým doplňkem nebo bude hlavním zdrojem tepla . Zde se už ale neobejdete bez komínu , který musí s ohledem na výkon splňovat určitě technické parametry . Cena se liší od druhu ( na dřevo , plyn , elektřinu , biolíh ) a materiálu ( keramika , kámen , ušlechtilá ocel , sklo ) . V obou vám doporučujeme vsadit na kvalitu , i když není levná.

Zkrášlit a zútulnit váš interiér by vám však měl pomoci odborník na slovo vzatý . I přes jednoduchosti výstavby , která začíná korpusem krbu lepeným ze speciálních ohnivzdorných keramicko – šamotových panelů s výztuží a vyhlazenými nebo obkládání díly vyrobenými podle vašeho vkusu , kde máte na výběr z materiálů jako přírodní kámen , mramor či žula , byste neměli podceňovat zdánlivě nenáročný stavebnicový způsob .

Profesionál vám také poradí is umístěním , od kterého závisí správné vytápění . Žáruvzdorný kouřovod a teplovzdušné rozvody vám zaručí stabilní teplotu ve všech místnostech domu nebo bytu .

Čím budete udržovat nezbedné plamínky při životě je jen na vás . Pokud nemáte po ruce dobře proschlé palivové dřevo , můžete na topení použít i ekobrikety , které jsou šetrnou alternativou . Skvělou iluzi však vytvoříte keramickými poleny a plynovým či elektrickým krbem . Palivem v Biokrby bez komínu , s nimiž tím pádem nemáte při situování žádný problém , je biolíh v tekuté nebo v tuhé formě , který stačí v zásobníku zapálit zapalovačem .

The author mata.l

Leave a Response