close

Koupit pro muže dárek k narozeninám může být velmi náročným úkolem. Řada mužů totiž nerada věci dostává, ale raději si je sami vybírají a kupují, takže je velké riziko, že i přes velkou snahu nebude mít dárek úspěch. Navíc je škála možností přeci jen poněkud užší než u žen, které se dají snadno „odbýt“ květinou nebo bonboniérou. U mužů už si musíte dát s výběrem skutečně záležet. Tyto tipy na dárky jsou ale univerzálně použitelné téměř u každého muže a je velká šance, že s nimi neuděláte krok vedle, a ještě svého partnera, bratra nebo otce překvapíte svou vynalézavostí.

Nůž jako dárek
Nůž jako dárek

Příspěvek do sbírky

Mnoho mužů má nějakou sbírku. Může se jednat o nějaký druh alkoholu, pivní podtácky nebo třeba i zbraně. Pokud víte, co sbírá zrovna „ten váš“, jistě jej potěší nějaký kousek, který ještě nevlastní. Můžete mu tedy pořídit neotřelou lahev kubánského rumu, na internetu vyhledat podtácek nějakého menšího pivovaru, nebo třeba zakoupit ručně kované sekery Hultafors. Takové netradiční kousky jej jistě mile překvapí a dají mu najevo také to, že jej dobře znáte a podporujete jeho zájmy.

Výbava do přírody

Muži v sobě mají ukrytou určitou divokost, které rádi popustí uzdu při výletech do přírody. Pokud je i váš muž nadšený, když může na pár dní vyrazit do lesa s přáteli a polobotky vyměnit za kanady, pak mu neváhejte pořídit něco, co mu dobře poslouží. Skvělým nápadem jsou třeba značkové Acta Non Verba nože nebo podobné vybavení, které mu pomůže v přírodě přežít.

Hodinky a pásky

Muži nemají mnoho příležitostí vynosit různé doplňky, ale co by jim doma určitě nemělo chybět jsou kvalitní hodinky a kožený pásek. Obojí může obdarovaný velice snadno využít ve svém každodenním životě, a dárek mu tedy nebude jen neužitečně ležet v koutě. Pamatujte, že muži mají rádi kvalitní věci, co něco vydrží, takže při výběru nešetřete a dopřejte mu něco jedinečného.

Zdroj obrázku:
DeNRoD_15 / Shutterstock.com

Tags : dárek pro mužekované sekerynože
Jaroslav

The author Jaroslav

Leave a Response