close
dvere

Vchodové dveře mají představovat jakousi ochranu před nezvanými hosty, a proto by měly být dostatečně pevné a odolné vůči vykopnutí i většině nástrojů, které zlodějové používají. Při výběru bezpečnostních dveří zvažte nejen konstrukci samotných dveří, ale také se zaměřte na zárubně a kování.

Dřevěné dveře se snadno poškodí a prorazí, zatímco ocelové bezpečnostní dveře není možné rozštípnout a zničit. Pokud se však nechcete vzdát dřevěného vzhledu, nemusíte, protože některé varianty se stále pyšní dekorem dřeva.

Bezpečnostní dveře do bytu NEXT

Tradiční český výrobce nabízí na trhu hned několik různých modelů, přičemž záleží na tom, jestli potřebujete bezpečnostní dveře do bytu, nebo do domu. Specializuje se na tento segment už více než třicet let, navíc neustále své výrobky zdokonaluje a inovuje, aby odpovídaly aktuálním normám a trendům. Samozřejmostí je dlouhá záruka, a to deset až dvacet let na ocelový skelet a kovový zamykací mechanismus. V případě potřeby vám NEXT poskytne i technikou konzultaci, abyste sáhli po efektivním řešení.

Jak je to s bezpečnostní třídou?

Dávejte si pozor na to, aby bezpečnostní dveře do domu i bytu spadaly alespoň do bezpečnostní třídy 3. Bezpečnostní dveře do bytu musí splňovat ještě nároky na požární odolnost a NEXT myslí i na hlukovou izolaci. Přece jen, je velice nepříjemné slyšet sousedy, jak chodí po schodech a jezdí výtahem. NEXT se zaměřuje i na tepelnou izolaci, což především v dnešní době neustálého zvyšování cen za energie oceníte.

Samozřejmě byste neměli na druhou kolej odsouvat design. Bezpečnostní dveře od NEXT neztrácí na eleganci a vybrat si můžete z pestré škály povrchů. Nechybí třeba dřevo, lak a nerez. Investujte do kvality, protože takové dveře vám vydrží dlouhá léta. Ochrání váš majetek i celou rodinu.

Zdroj náhledového obrázku: Solodoor

The author Dalibor Navrátil

Leave a Response