close
Komerční články

Nejlepší dárek? Vzpomínky uchované prostřednictvím kvalitních fotek

rodina-plaz

Jedním z nejkrásnějších dárků je společně strávený čas a prožité zážitky, které si odnášíme ve vzpomínkách. Aby tyto vzpomínky zůstaly co nejdéle živé a barevné, je dobré uchovat si je i v hmatatelné formě. Právě proto patří fotodárky k těm vůbec nejlepším nápadům, jak někoho blízkého potěšit. Můžete je vyrobit na míru konkrétní osobě, a vše se navíc dá vyřešit velmi snadno a rychle online. Inspirujte se, co všechno dokážete z fotek vykouzlit.

Fotokniha

Nevíte, co pořídit babičce k životnímu jubileu? Vsadíme se, že fotokniha jí vžene slzy do očí a jejím prohlížením stráví nejeden večer. Fotoknihy vám připomenou vše, co jste společně prožili, a kdykoliv se vám zasteskne, můžete si radost připomenout na stránkách takové knížky. Může mít navíc různé rozměry a obsahovat libovolný počet stran, takže vás nic neomezuje.

Fotoobraz

Některé chvíle jsou natolik významné, že je chcete mít pořád na očích. Může jít o svatbu, křtiny nebo skvělou dovolenou – to vše dokážete zvěčnit díky fotoobrazu v různých rozměrech. Kvalitní fotoobraz je skutečnou ozdobou každé domácnosti. Proč mít na stěnách sterilní umělecká díla, když je mohou zdobit vaši nejbližší a vaše dokonalé zážitky?

Profesionální focení

Potěšte svou rodinu nebo své přátele profesionálním focením, aby vám to na fotkách jednou konečně slušelo a byly kvalitní. Samospoušť sice funguje fajn, ale práci profesionála se samozřejmě nevyrovná. Můžete si pořídit focení venku nebo třeba v ateliéru s nejrůznějšími rekvizitami. Vzniknou z toho úžasné snímky, které pak najdou pestré využití. Hodí se do alba, do fotoknihy, na fotoobraz, ale třeba také jako potisk na hrneček.

Hrneček, polštář, tričko

Fotka se dá natisknou na různé povrchy. Je to bezvadný dárek pro všechny ty, kdo se rádi nechají překvapit a kdo mají rádi veselé a vtipné dárky. Vaší fantazii se meze nekladou.

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay

Martin Novotný

The author Martin Novotný

Leave a Response