close
Komerční články

Stavba domu bez potíží? Vsaďte na služby osvědčeného architekta, který vás celým procesem provede

bungalov

Přejete si postavit moderní rodinný dům, který by byl funkční a zároveň estetický? Dáváte přednost současným trendům, udržitelným postupům a možná zvažujete dokonce pasivní dům? Pak budete bezpochyby potřebovat služby spolehlivého a zkušeného architekta. Právě takový je architekt JAN PAVEL VLČEK a jeho tým, který promění vaše sny v realitu.

Jaké služby nabízí?

Firma se zabývá návrhem a projektem domů, projekty bungalovu, veškerých interiérů a zařizuje všechny služby spojené s projektem a výstavbou domu. Vybírat ideálního partnera pro váš projekt byste měli především dle referencí a dle zkušeností. Cena je samozřejmě také důležitá, ale ta nikdy není paušálně daná. Každou zakázku je nutné spočítat samostatně. Vždy ale včas dostanete závaznou nabídku, která vám dá jasnou představu o tom, kolik za služby zaplatíte. Nicméně rozhodně nemá smysl snažit se za každou cenu ušetřit.

Projekt rodinného domu

Většina zákazníků přichází s představou rodinného domu. To, jak konkrétně bude vypadat, se ale rodí postupně během konzultací, při kterých se zvažují všechna pro a proti. Posledním trendem v bydlení jsou projekty bungalovů, tedy jednopodlažních rodinných domků, které jsou ideální nejen pro mladé rodiny. Velkou výhodou je, že na jednom místě můžete získat komplexní služby od nápadu a projektu až po finální realizaci. Vše proběhne hladce a bez potíží.

Architekt vidí to, co jiní ne

I když si možná kladete otázku, kolik stojí služby architekta a zda na ně budete mít, jisté je, že je to nejlepší investice, kterou můžete udělat. Architektovi prošly rukama tisíce návrhů, viděl a postavil stovky projektů. Ví přesně, na co nezapomenout, co je podstatné a na čem se dá ušetřit. Přesně takovou pravou ruku budete potřebovat. Navíc vám pomůže i s jednáním na úřadech, s výběrem dodavatelů, dohledem na stavbě nebo vyřízením kolaudace.  Nebojte se obrátit na www.jpvarchitekt.cz.

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay

Tags : rodinný dům
Martin Novotný

The author Martin Novotný

Leave a Response