close
Argo Willis

Dynamika, s jakou se mění technologie, je stále vyšší. Platí to i pro topidla, která procházejí neustálým vývojem – aby byly výkonnější, tišší, úspornější a měly víc a víc funkcí, které jejich uživatelům usnadní život.

My s trendy jdeme také, proto vám přinášíme přehled novinek na e-shopu v oblasti topidel a tipy na moderní topidla, se kterými nemůžete sáhnout vedle.

Olejové radiátory

Olejové radiátory jsou oblíbené především pro svoji úspornost. Jedná se o výkonná ekologická topidla s vysokou tepelnou setrvačností, která nevíří prach a jsou naprosto tichá.

Naší novinkou jsou olejová topidla BLACK&DECKER. Na výběr pro vás máme hned několik typů, a to až s 11 topnými články, maximálním výkonem 2300W a do místností, které mají až 69m2.

Keramická topidla

Když už jsme u tichých topidel, představujeme vám keramická topidla Argo. Jsou tichá, úsporná, se zajímavým designem.

Keramické topidlo Argo Clover

Na první pohled vás zaujme nástěnné keramické topidlo se stříbrnou povrchovou úpravou, které je vhodné i do koupelny. Originální kulatý LED digitální displej, termostat, senzor otevřeného okna či dva režimy vytápění a týdenní časovač jsou jen zlomkem výhod, které toto topidlo nabízí.

Keramické topidlo Argo Willis

Bílé stěnové keramické topidlo s ventilátorem, týdenním časovačem a dálkovým ovládáním je vhodné do místností do 60m3. Velmi elegantní topidlo s čistě bílou matnou povrchovou úpravou je ideálním přístrojem do všech moderních bytů.

Teplovzdušné ventilátory

Jako topidla si je lidé pořizují nejčastěji. Pro jejich nákup hovoří zejména jejich cena. Kdo potřebuje přídavné topidlo jen na občasné vytápění, teplovzdušný ventilátor nezklame. Dlouhodobé vytápění se promítne na vašem účtu za elektřinu.

Teplovzdušný konvektor Argo Jazz

Tento elektrický konvektor je lehký a snadno ovladatelný. Disponuje třemi topnými režimy – eco, comfort, super a je vybaven výkonným ventilátorem s funkcí turbo. Vhodný je do místností o objemu až 60 m3.

Teplovzdušný konvektor SENCOR SCF 2001

Elektrický přímotop s ventilátorem a třemi stupni výkonu od firmy Sencor představuje velmi cenově zajímavou variantu k ostatním typům. Vhodný je do místností o objemu až 60 m3, které se díky němu vytopí velmi rychle.

Teplovzdušný konvektor SENCOR SCF 2003

Máte doma alergika či astmatika? Tak pro vás je dobrou zprávou to, že tento bílý teplovzdušný konvektor bez ventilátoru nevíří prach. Navíc jde o cenově výhodné topidlo, které disponuje třemi výkony.

Tip: Věděli jste, že si lze velmi úsporně přitopit i klimatizací? Jak si letos přitopíte vy?

Zdroj náhledových obrázků: Ventilatory-shop.cz

The author Dalibor Navrátil

Leave a Response