close

Chtěli byste si modernizovat ložnici či šatník a nevíte jak ? Přemýšleli jste už nad různými barevnými kombinacemi , ale žádná se vám nezdá přesně pro vás? A co tak zkusit trošku zaexperimentovat a porozhlédnout se po dekoračních vestavěných skříních. Pokoj vám zesvětlí , zatraktivní a vy nemusíte bourat či malovat .

Tak jako před pěti lety šli do módy tapety všech tvarů a barev , nyní se znovu vrací trend dekoračních vestavěných skříní . Jednobarevným motivem už dávno odzvonilo . Nyní jsou ” in ” velkoplošné fotografie . Zvolit si můžete mezi dřevěnou a skleněnou variant. Na trhu existuje i digitální tisk , která se zataví mezi dvě skleněné tabule. Výhoda dřevěného materiálu je v udržování . Denně otevřete skříň několikrát a na dřevěných dveřích vám nevidno otisky prstů . Na druhé straně na skleněných vidět každý šmouhy. Fototapety aplikované na sklo se tyčí výhodou nočního prosvětlení , které váš pokoj rozjasní .

Při výběru motivu třeba dbát na rozměry , aby vynikla hlavní podstata obrázku. Problém nastává , pokud si vyberete fotografii z vašeho rodinného alba . Většina neprofesionálních fotoaparátů nemá dostačující kvalitu. Obraz při pohledu zblízka bývá rozmazaný a rozostřen . Pokud trváte na zvětšení svého vlastního motivu , spojte se s fotografem . On už přesně vyhodnotí na jaké kvalitě třeba fotku nasnímat a zda je to možné. Nejžádanější jsou přírodní a florální motivy , květy v nadživotní velikosti či abstraktní výjevy .

Vestavěné skříně s motivem 3D přišly na trh jen loni . A to slavnostně . Na několika soutěžích pro design a architekturu získali mimořádnou cenu za přínos . Celá finta je ukryta v pedantní výrobě. Za vysoké teploty a tlaku se několik vrstev podkladového papíru překládá pryskyřicí za stálého lisování. Tapeta na dveřích se mění v závislosti na úhlu pohledu a dopadajícího světla . Reálný povrch materiálu je hladký .

Pokud se vám zalíbil nápad vestavěných skříní , tak neváhejte a spojte se s nejbližším dodavatelem . Pokud nemáte doma žádnou vhodnou fotografii nezoufejte , můžete si vybrat z 11 milionů profesionálních grafik a motivů .

mata.l

The author mata.l

Leave a Response