close

V dnešní době je možné skoro všechno . Dokonce si můžete sledovat stav pračky a za kolik minut musíte jít prádlo vyvěsit . Ptáte se jak je to možné? Na vině je šikovná věcička jménem Smart , tedy chytrá technologie . I vy jste zoufalá při nákupech , že nevíte co přesně se ukrývá v hlubinách vaší chladničky ? Pokud si stáhnete program do vašeho smartphonu nebo televizoru , je to možné. LCD displej na vaší chladničce vám přesně jmenuje produkty, které se v ní nacházejí. A to není všechno . Napíše vám přesné datum konce trvanlivosti.

Kontrola spotřeby

Pokud si koupíte inteligentní spotřebiče , vědí se dohromady nainstalovat tak , aby vaše spotřeba domácností byla co nejnižší . Systém uživateli přesně vypočítá kolik energie minul za den , měsíc či rok . Díky tento statistice si můžete vybrat ten nejlepší a nejúčinnější program určeni právě do vaší domácnosti a tím podstatně snížit účty za elektřinu . Všechno se to děje v pohodlí vašeho počítače či mobilu .

Idukčná sklokeramická deska s inteligentní funkcí vám umí ušetřit až 20 % energie . Senzory pod povrchem desky neustále sledují teplotu hrnce a přesně počítají , kdy voda dosáhne bodu varu . Pokud je hrnec prázdný nebo voda již vyvřela , deska se automaticky vypne .

Typ rekreantů . Přenosný čistit skvrn a zápachu . Skládá se ze dvou částí . Textilie se mezi ně umístí a automaticky se zapne jeden ze čtyř programů na čištění . Funguje to na bázi negativně nabitých Jonu a páry. Energie se čerpá z biobaterie , čili je možné vyčistit látku kdekoliv a kdykoliv.

Inteligentní trouba je spojení s možnostmi vaření v páře , v horkovzdušné troubě či vaření už přednastavených receptů . Trouba je vybavena funkcemi jako odvápňování , kynutí či dezinfekce .

Vybavit si byt inteligentními spotřebiči vypadá docela lákavě , ale na druhé straně je to finančně náročné. Proto si dvakrát rozmyslete zda si budete věci v ledničce kontrovat přes váš mobil nebo ručně stručně.

The author mata.l

Leave a Response