close
Spolupráce

Perkálové povlečení JOY – nakombinujte si barvy podle své fantazie

Máte svůj osobitý styl a baví vás různé barevné kombinace? Je pro vás u povlečení důležitá vysoká kvalita, ale rádi byste si navrhli jeho vzhled? Potom zaměřte svůj zrak na perkálové povlečení z kolekce JOY, které splňuje všechny tyto požadavky.

Bavlněné povlečení vládne

V českých domácnostech se na pomyslném vrcholu již dlouhá léta drží bavlněné povlečení. A není divu! Povlečení z bavlny je prodyšné, perfektně saje vlhkost, v zimě příjemně hřeje a v létě vás jemně ochladí. Navíc nezpůsobuje alergie, proto je vhodné i pro alergiky a astmatiky.

Bavlněné povlečení se nabízí v celé řadě okouzlujících úprav, jako je satén, damašek, batist nebo perkál – to své vysněné tedy najde opravdu každý.

Luxus pro opravdové fajnšmekry

Pokud si rádi dopřáváte to nejlepší, nemělo by vaší ložnici perkálové povlečení chybět. Perkál je jedním z nejlepších materiálů pro výrobu ložního prádla. Tato hustá tkanina se tká v plátnové vazbě z vysoce kvalitní 100% bavlny. I díky tomu skrz povlečení nepronikne ani to nejmenší pírko. Výsledné povlečení je velice odolné a uchová si svou původní krásu i po mnohanásobném praní. Skvěle saje vlhkost a perfektně se přizpůsobuje teplotě lidského těla. Potěší vás také svou nenáročnou údržbou.

Kolekce JOY vám zvedne náladu

Kolekce JOY je originální řadou luxusního bavlněného povlečení Stella Ateliers. Neotřelým způsobem se v ní snoubí komfort, praktičnost i krása. V kolekci JOY máte jedinečnou možnost vybrat si až z 20 rozmanitých barev a sestavit si svou vlastní sadu perkálového povlečení. Pomocníkem vám bude jednoduchá aplikace, ve které si snadno vyladíte svou vysněnou soupravu do posledního detailu.

JOY pro radost

Perkálové povlečení z kolekce JOY se nabízí v několika standardních rozměrech, v případě potřeby vám ale český výrobce Stella Ateliers dokáže zajistit i rozměry na míru. Kompletní sada obsahuje dva povlaky na velké polštáře, dva na střední a dva na malé a jednu cíchu – sadu si ale můžete zkombinovat dle vašich představ a požadavků. Každý kus a rozměr je samostatně zabalený v originálním obalu, kterým je textilní sáček s vyšitým logem Stella.

Jak na údržbu bavlněného perkálu?

Perkálové povlečení perte na maximální teplotu 40 °C. Máchat a odstřeďovat ho můžete normálním způsobem. Nepoužívejte bělicí prostředky uvolňující chlor, nečistěte povlečení chemicky, ani neodstraňujte skvrny organickými rozpouštědly. Perkálové ložní prádlo můžete žehlit při maximální teplotě žehlicí plochy 150 °C.

Užijte si zábavu a hrajte si s JOY!

Tags : povlečení

The author Jaroslav

Leave a Response