close

Rekonstrukce toalety je hned po koupelně tím, co lidé při zvelebování svého interiéru realizují nejvíce. Pokud i vy toto malé místo v domě nebo bytě chcete vylepšit, vsaďte na moderní trendy. Napomohou jak praktičnosti, tak i kráse.

Toaleta
Toaleta

Jedině závěsné

Roli hraje už výběr samotné toalety. Doba, kdy se volila mísa postavená na zemi, je dávno pryč. Trendem současné doby je moderní závěsné WC. Pokud nad ním také uvažujete, je na místě podívat se na to, jaké jsou jeho hlavní klady. V jejich výčtu nelze zapomínat na:

  • Moderní vzhled
  • Schovanou nádržku na vodu
  • Snadný úklid podlahy

Samozřejmostí je také fakt, že ani samotné instalace takové toalety není díky současným systémům a konstrukcím absolutně nijak složitá.

Vsaďte na lesk

Druhým naším tipem je využití lesku. Ideálně nerezového provedení. A to v podobě ovládacího tlačítka na samotné splachování. V kombinaci s moderní toaletou bude toto řešení vypadat velmi dobře. Jedničkou je v tomto ohledu značka Geberit, která dokáže nabídnout nejenom opravdu bohatý výběr možností, ale jejím kladem je také vysoká kvalita. Na stejnou značku můžete následně vsadit také při výběru sanitární techniky.

Velké obklady

To hlavní máte. Praktičnost je tedy zajištěna. Nyní pokračujme ve zvelebování tím, že nezapomenete na kvalitní obklady. A s nimi samozřejmě korespondující dlažbu. Na rozdíl od koupelen se toalety obvykle neobkládají až po futra, nebo po strop. To je zažitý standard. Pokud jde o výběr obkladů, je zažitým standardem zase to, že se už dávno nepoužívají obklady malé čtvercové. Do popředí se naopak dostávají podstatně větší varianty. Ty ocení nejenom samotný obkladač, jelikož mu půjde práce lépe od ruky. Oceníte je také vy sami, jelikož na zdi velmi dobře vypadají. Tedy za předpokladu, že práce bude provedena opravdu velmi kvalita, podle všech zásad, s jistotou maximální pečlivosti.

 

 

Tags : koupelnatoaleta
Jaroslav

The author Jaroslav

Leave a Response