close
Komerční články

Rostoucí ceny nemovitostí komplikují pořízení vlastního bydlení. Dřevostavby na klíč představují kvalitní a dostupné řešení

dum

Pořídit si v dnešní době vlastní bydlení se může zdát skoro nemožné. Pokud už máte dost bydlení v nájmu, nebo vás tísní malý byt v paneláku, je načase porozhlédnout se po jiných možnostech. Dříve než se necháte odradit přemrštěnými nabídkami realitních kanceláří, zkuste se podívat na dřevostavby na klíč. Tento moderní koncept dostupného a udržitelného bydlení má stále více příznivců, kteří dovedou ocenit skvělé výhody, které dřevostavby nabízí.

Nebojte se dřevostavby

Stavby ze dřeva jsou úžasnou možností, jak si zajistit vlastní bydlení za únosné náklady. Mnoho lidí brzdí obava z toho, že takové stavby nedovedou konkurovat klasické zděné konstrukci, není však důvod si tento předsudek zachovávat. Skutečně kvalitně postavená dřevostavba vydrží dlouhé roky, využívá špičkové moderní technologie a nabízí velkou flexibilitu i nízkoenergetický standard.

U koho objednat?

Pokud vás možnost dřevostavby zaujala, zaměřte se hlavně na výběr vhodného dodavatele. Společnost Martinice Group pracuje se dřevem již několik desítek let a pyšní se portfoliem úspěšně postavených montovaných dřevostaveb. Ve výrobě se zaměřují na nejmodernější technologie, nechybí ovšem ani snaha vyhovět všem přáním zákazníka. Specializují se na montované dřevostavby rodinných domů a akcentují vždy tradici, kvalitu, nízkoenergetický standard, ale také 25letou záruku na konstrukční systém. Tak máte vždy jistotu, že vaše obrovská finanční investice je chráněná a v případě potíží se máte na koho obrátit. Stačí si vybrat z nabídky v katalogu některý z typových domů nebo prémiových domů. Pokud však žádný nesplňuje vaše představy, je možné nechat si zpracovat individuální návrh, který bude skutečným originálem.

Nejen dřevostavby

Martinice Group taktéž vyrábí krovy a vazníky. Ty se hodí nejen při samotné stavbě domu, ale také při jeho rekonstrukci. Zejména pokud chystáte novou střechu, budete nutně potřebovat kvalitní krov. V Martinicích vám jej vyhotoví dle vašeho zadání a požadavků.

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay

The author Dalibor Navrátil

Leave a Response