close
Komerční články

Sektorové kuchyně si skvěle rozumí s panelákovými byty

kitchen-g29b8a6fdc_1280

O panelákových bytech se už dávno nemluví s despektem. Právě naopak. Pokud projdou dobrou revitalizací zvenčí a kvalitní rekonstrukce se provede uvnitř bytu, jde o naprosto dokonalé bydlení, které není nutné měnit za jiné. Dejte si však záležet na kuchyni. Nemusíte povinně bourat příčky do obývacího pokoje. Spíše se zaměřte na kvalitně zařízenou kuchyň a jídelnu.

Sektorové kuchyně jsou cenově výhodnější

Velkou výhodou je, že vás paneláková kuchyňská linka nemusí vyjít příliš draze. Rozhodně ne tak draze, jako kuchyně na míru. Perfektním řešením je totiž sektorová kuchyň, která panelákovému bytu padne jako ulitá. Nabídnout přitom umí skvělý design i veškeré moderní vychytávky. Sektorové kuchyně jsou jakési stavebnice, které jsou sestavami z typizovaných kuchyňských skříněk, u kterých si měníte design dvířek a vnitřní vybavení skříněk i zásuvek. Obvykle vám jiné kuchyňské skříňky nenabídnou ani kuchyně na míru, pouze zaplatíte více.

Sektorová kuchyň umí více, než byste čekali

S dobrým projektantem, kterého najdete přímo ve firmě nabízející sektorové kuchyně, dáte snadno dohromady nejvhodnější variantu kuchyňské linky právě pro vás. Standardně jde do sektorových linek vestavět spotřebiče. Volba těch vestavěných by dnes měla být samozřejmostí. Nebojte se sektorovou linku rozšířit i do jídelní části. Část linky dokáže nahradit komodu v jídelní části, ale třeba jedna skříňka svede nahradit dvě i čtyři nohy jídelního stolu na míru. (Bude stačit pak už jen přidat stolní desku.) Takto si snadno rozšíříte úložné prostory a vaše kuchyň s jídelnou budou v jednotném stylu. Přitom pořád nemluvíme o kuchyni na míru, ale o využití všech výhod sektorové kuchyně, mezi které patří i výhodná cena.

Kam pro kvalitní sektor?

Moderní sektorové kuchyně nabízí firma Gabon. Na výběr je obrovské množství variant kuchyní, co se týče celkového designu s důrazem na odolné materiály. Dopředu se máte možnost inspirovat skvělou galerií kuchyní. Pak přijde na řadu vaše setkání s proškoleným personálem, který na základě vámi dodaných základních rozměrů kuchyňského prostoru vytvoří spolu s vámi zcela bezplatně a nezávazně návrhy vaší kuchyně i s cenovou nabídkou. Nemusíte dokonce ani nikam chodit, protože zdarma lze návrh vytvořit i přímo u vás doma. V Gabon vám nabídnou i speciální panelákový program, který přímo počítá s tradičními možnostmi a dispozicemi panelákových bytů a jejich kuchyní.

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay

The author Dalibor Navrátil

Leave a Response