close
Komerční články

Spolehlivé přenosné stany vás nezradí ani při nepřízni počasí

stan

Ať už prodáváte na trzích nebo jen čas od času někde vystavujete zboží, bude se vám hodit mít k dispozici přenosný prodejní stánek, který vás ochrání před deštěm a sluncem, poskytne vhodné zázemí a může sloužit i jako skvělá reklama nebo promo stan, protože se dá potisknout dle vašeho přání. Takový stánek se navíc dá flexibilně využít i jako party stan nebo přístřešek pro vaši zahradní slavnost.

Profesionální kvalita

Hexagonové stany z hliníkových anodizovaných 6hranných profilů jsou tím nejlepším, co si můžete pořídit. Zajišťují maximální pevnost, stabilitu a odolnost i proti nepříznivým povětrnostním podmínkám. Mají nepromokavou střechu z polyesteru a jednotlivé plachty jsou spojené zipem, takže přes ně neprofukuje vítr. Pořídit je můžete v různých rozměrech – 3×3 m, 3×4,5 m a 6×3 m a v různých barevných provedeních. Jsou velmi skladné, snadno přenosné a bez potíží se vejdou i do osobního auta.

Lehké a oblíbené

Tyto stany jsou vyrobené z hliníkového 4hranného profilu. Jsou velmi oblíbené pro svou nízkou hmotnost, ale stále dostatečnou pevnost a odolnost proti větru i dešti. Stan se snadno vejde do osobního auta a je nejlepším řešením pro menší podnikatele. Díky potisku se z něj snadno může stát reklamní stánek, který vám udělá dobrou službu na všech místech, kde se naráz pohybuje více lidí. Vaše služby a produkty tak budou stále na očích.

Levné řešení pro každého

Ocelové stany jsou nejlevnějším řešením. Přesto poskytují dostatečnou ochranu před deštěm a větrem. Některé prvky je však třeba samostatně dokoupit. Pokud ale neplánujete stan využívat denně, vyplatí se toto řešení, které je finančně velmi dostupné pro každého. Získáte tak prodejní stánek, který se hodí například pro občasnou jednorázovou prezentaci na festivalu, výstavě nebo trzích.

Tato investice se vyplatí – získáte spolehlivý přístřešek, který najde řadu využití nejen pro vaše podnikání, ale také pro osobní život nebo rodinné oslavy.

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay

Martin Novotný

The author Martin Novotný

Leave a Response