close
Komerční články

Jak vybrat novou podlahu? Vsaďte na správný materiál a spolehlivého výrobce

chairs-2181947_1280

Vybíráte novou podlahu? Zorientovat se v nabídce a zvolit to nejlepší řešení je někdy pěkný oříšek. Musí totiž reflektovat nejen styl vaší domácnosti, ale také být praktická a odolná. Klíčové je vybrat správný materiál a zvolit také vhodného partnera, který vám s tímto nesnadným úkolem pomůže. Tím může být plzeňská společnost PARKETCENTRUM s.r.o., která se pyšní nejen rodinným přístupem, ale také komplexním podlahovým poradenstvím. Na trhu působí již od roku 1994 a od té doby položili podlahy o celkové ploše 727 159 m². Pokud vám takové číslo nic neřekne, zkuste si představit, že je to více než trojnásobek rozlohy plzeňské ZOO. A takové zkušenosti už jsou skutečně k nezaplacení. Podlahy Plzeň budou s tímto partnerem snadné a bez komplikací.

Dřevo

Bytelná podlaha z masivního dřeva je sázkou na jistotu, která vám vydrží skutečně dlouho. Můžete ji obrousit či přelakovat, a tak se dá obnovovat stále dokola. Vydržet zvládne klidně i 80 let. Klíčové je samozřejmě zvolit vhodné dřevo a také investovat do odborné pokládky. Jen tak se dřevo nebude kroutit, bude dobře sedět a odolá nejrůznějším vnějším vlivům. Dřevěné podlahy Plzeň jsou skvělou volbou pro všechny, kdo chtějí maximální kvalitu a výdrž.

Vinyl

Tento typ podlahy je stále oblíbenější. Jeho velkou výhodou je totiž to, že vypadá velmi dobře, je k dostání ve velkém množství barev a vzorů, nevyžaduje zvláštní údržbu a je za velmi dobré peníze. Vinylové podlahy Plzeň jsou dobrou volbou pro široké spektrum zákazníků, kteří chtějí univerzálnost, odolnost a minimální údržbu.

Laminát

Velkou výhodou je snadná údržba a nízká cena. Ta je ale na úkor zvukové i tepelné izolace, která není ani zdaleka tak dobrá jako u jiných typů podlah. Nabídka barev a vzorů je stále dost široká, ale někteří lidé si stěžují na drsnější povrch podlahy, který může působit studeně.

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay

Dalibor Navrátil

The author Dalibor Navrátil

Leave a Response