close
Komerční články

Věnujte čištění koberců zvláštní pozornost pro docílení zdravého prostředí u Vás doma 

pexels-josh-sorenson-1750378

Luxování, vytírání nebo výměna ložního prádla jsou pravidelné činnosti, které se standardně provádí během úklidu v domácnosti. A jak je v tomto ohledu pohlíženo na čištění koberců? Pojďme si společně ujasnit, proč si i čištění koberců zaslouží zvláštní pozornost a proč by se péče o tyto huňaté interiérové doplňky měla stát samozřejmostí. 

Nedovolte prachu a roztočům, aby se usadili ve Vašem koberci 

Znečištěný koberec není nebezpečný pouze pro jedince, kteří jsou náchylní na různé alergie. Kobercová vlákna jsou jedním z největších rezervoárů roztočů a alergenů, které způsobují řadu zdravotních problémů a potíží. Nepravidelné čištění koberců navíc podporuje usazování pachových molekul na kobercích, které může způsobit kouř nebo pot. Pobíhá Vám doma chlupatý čtyřnohý mazlíček? Zvířecí chlupy může být velmi obtížné z koberce dostat pryč pouhým luxováním. Pro docílení zdravého a čistého prostředí u Vás doma se spolehněte na službu čištění koberců v Praze, která si poradí s jakkoliv namáhaným kobercem. 

Čištění koberců v Praze provádí specializovaná firma Boček 


Pro hloubkové vyčištění Vašeho koberce je nejlepší volbou přivolat si profesionální firmu na čištění koberců. Nesprávným způsobem čištění totiž můžete koberci ještě více ublížit, jelikož se Vám nečistoty mohou dostat ještě hlouběji do kobercového vlákna. Spolehněte se proto na firmu Boček, která se již přes 20 let specializuje na úklidové služby interiérů a exteriérů. Za pomocí čistících strojů a profesionálních prostředků promění Váš zašlý koberec k nepoznání a navrátí mu jeho původní vzhled a čistotu. Specializovaná firma má koberec vyčištěný během pár desítek minut a do jejich péče můžete svěřit i dražší koberce z přírodních materiálů.

Zdroj náhledového obrázku: Pexels

The author Dalibor Navrátil

Leave a Response