close
Spolupráce

Výkup kovů a ekologická likvidace vozidel mohou být snadné, rychlé a efektivní

autovrakoviště 5

Už dávno jsou pryč časy, kdy jsme s odpadem mohli nakládat nezodpovědně a zbavovat se jej tak, jak nám to zrovna připadalo nejjednodušší. Abychom zachovali planetu i přírodu pro budoucí generace, musíme se zaměřit na ekologickou a udržitelnou likvidaci toho, co už nepotřebujeme. A nejde zdaleka jen o plast, sklo nebo papír. Stejně tak je třeba efektivně likvidovat kovový odpad nebo autovraky. Právě firma AB Metal Recycling s.r.o. si klade za cíl zajistit ekologickou likvidaci vašeho vozu, ale také zajišťuje výkup železných a neželezných kovů, výkup mědi, výkup hliníku a výkup autovraků, a to zejména v Karlovarském kraji.

Nepojízdný vůz? Žádný problém

Společnost AB Metal Recycling – www.abmetalrecycling.cz vám s likvidací vozu pomůže a vše zajistí velmi snadno a s minimem vašeho úsilí. Pro autovrak si přijedou, naloží jej, pomohou vám se všemi potřebnými dokumenty, a nakonec vůz ekologicky zlikvidují. Výhodou navíc je, že ekologická likvidace vozidel vám může zajistit příjemný bonus jako malou kompenzaci za to, že myslíte na přírodu a životní prostředí.

Snadno vyřídíte také odhlášení vozidla z evidence nebo ukončíte platnost povinného ručení. Zjistíte, že zbavit se starého vozu, který již dosloužil, není zas takový problém. Výkup vraků je snadný a vy na žádné autovrakoviště nemusíte.

Poradí si i s kovy

Obdobně v AB Metal Recycling zajišťují také výkup kovů různého druhu. Můžete si domluvit odvoz kovového materiálu, a ještě si za výkup odnesete i nějaký hezký příspěvek do rodinného rozpočtu. Navštivte jejich web a zjistěte, jaké služby vám mohou nabídnout a co všechno dostanete v balíčku služeb.

AB Metal Recycling s.r.o. již od roku 2011 nabízí výkup a ekologické zpracování odpadu. Kromě likvidace autovraků a výkupu kovů můžete využít i výkup autobaterií a mnoho dalších služeb.  Pracují s moderním vybavením, díky čemuž jsou schopni po celém Karlovarském kraji zajišťovat kompletní služby týkající se nakládání s odpady.

Zdroj obrázku: Abmetalrecycling

The author Dalibor Navrátil

Leave a Response