close

Máte v plánu postupné zvelebování vašeho bydlení a aktuálně padla řada na ložnici? Pokud ano, zde jsou naše tipy, jak na to. První, čím začít, jsou určitě barvy stěn. Jak zaručit, aby zeď v ložnici vypadala příjemně a dokonale? Vhodným odstínem. Ten by měl být v první řadě světlejší. Pokud je něco, co doporučíme skutečně primárně, potom se jedná o tyto barvy:

  • červená,
  • žlutá,
  • oranžová.

Nezapomínejte na praktický nábytek

Dalším naším tipem, jak vylepšit ložnice, je pochopitelně nákup kvalitního nábytku. Jaký zvolit, abyste nebyli zklamáni? Ložnice by měla sloužit v mnoha interiérech i jako šatna. Je tedy pochopitelné, že sem patří různé komody, stejně jako také šatní skříň. Ženy by rozhodně neměli zapomínat ani na další praktický doplněk, kterým jsou elegantní toaletní stolky. Nejenom, že velmi dobře vypadají, ale jejich velkou výhodou je také to, že jsou praktické. Mají velké zrcadlo, kde se každá žena může dokonale nalíčit. Stejně tak mají i praktické zásuvky, kam lze uložit všechny kosmetické nezbytnosti.

Toaletní stolek
Toaletní stolek

I v ložnici je třeba světlo

S vylepšováním ložnice souvisí také vhodné umístění světel. Jak na to v tomto případě? I zde je to celkem jednoduché. Důležité by mělo být jedno centrální světlo, například v podobě lustru. Dále byste neměli zapomínat ani na doplňková světla u vaší postele. Ta by měla sloužit hlavně k tomu, když si budete chtít před spaním přečíst knížku. Osvítíte tak jenom požadovaný prostor a zároveň nebudete rušit ani svého partnera, ani svou partnerku.

Televizi? Raději ne

Přemýšlíte nad tím, že do ložnice umístíte také televizi? Pokud ano, důkladně to raději zvažte. Proč? Je dokázáno, že když se před spaním díváte na televizi, usíná se vám mnohem hůře. Když už nemůžete usnout potichu, zkuste raději zvolit klasické rádio. To je celkem dobrou volbou, kde si před spaním budete moci poslechnout vaši oblíbenou muziku.

Tags : jak zařídit ložniciložnice

The author Jaroslav

Leave a Response