close

Kuchyňský ostrůvek! Velmi oblíbený a hlavně moderní prvek, který dodá styl a nezbytnou uspořádanost celému prostoru. Vznikl jako odezva na problém propojování kuchyně s obytnými zónami bytu, kde by se měly tyto dvě původně oddělené funkce spojit tak, aby výsledek nebil do očí.

Jednoznačné ano na trhu elegantnosti jim dáváme my, a vřelé doporučení z praktického úhlu pohledu nejen interiéroví designéři a zkušení architekti, ale i samotní uživatelé, kteří si je nemohou vynachválit. Je totiž zajímavým, netypickým doplňkem, a zároveň jednoduchým řešením využití volného místa středu pokoje na mytí či vaření. Skvělou alternativou je vytvořit z něj mycí centrum, kde můžete zabudovat působivou dřezovou baterii z modelu vysoce ramenních.

Pokud se rozhodnete pro některou z těchto možností, předem musíte vyřešit všechny potřebné instalace jak přivést vodu, plyn či elektřinu a zřídit odpad. Pokud v něm vybudujete varné centrum, nezapomeňte, že neodmyslitelným prvkem je digestoř, odsavač par a spalin mimo místnost nebo typ s recirkulací, kuchyňská deska složená kombinací desek jako plynové hořáky, elektrické plotýnky s indukcí, rošt na grilování, zapuštěné fritézy a pod .. Ale může být také kompaktním úložným prostorem se standardními skříňkami, zásuvkami, až po poličky, součástí pracovní desky se zabudovanými spotřebiči, nebo barovým pultem, pokud vymezíte místo na nohy, což může ve stísněném bytě dokonce nahradit jídelní stůl.

Z hlediska ergonomie jsou schopny bezproblémově se přizpůsobit vašim potřebám a kuchyni, a tak vytvářejí dojem dokonalého efektního celku.

mata.l

The author mata.l

Leave a Response