close
Spolupráce

Beton je osvědčeným materiálem i při realizaci venkovních prvků u vašeho domu

Pokud se mluví o betonu, tak nejčastěji v souvislosti s tím, že je to velmi dobrý stavební materiál. Nejde ale o jediné jeho využití. Pokud už váš dům stojí, není problémem využít ho i jinak. Jaké možnosti se nabízejí? Podívejte se.

Ideální na příjezdové cesty

Nikoliv jenom k vašemu domu, ale například také ke garáži. Co se v takovém případě hodí nejvíce? Rozhodně osvědčená zámková dlažba. Nejenom, že nabídne skvělou pevnost a odolnost. Zachovává si i řadu dalších pozitiv, pro které je osvědčenou volbou, se kterou zaručeně vedle nešlápnete. Potvrzují to také zákazníci, kteří ji zvolili. Jedná se především o pozitiva, jako je:

  • příznivá pořizovací cena,
  • jednoduchá a rychlá pokládka,
  • široký výběr variant.

Beton se hodí i jako materiál pro různé chodníky

I zde se může dobře hodit právě zámková dlažba. Není ale materiálem jediným, který by mohl přicházet v úvahu. Jaké jsou ty další? Za nás je to zaručeně i klasická dlažba. I s tou je spojena řada různých kladů, jak s ohledem na kvalitativní vlastnosti, tak o bohatý výběr. V minulosti volba používaná hlavně na městské chodníky, ale nyní se ukazuje, že se neztratí ani u vašeho domu. Navíc ani zde nezklamou příznivé ceny za kompletní realizaci.

Není nutné držet se při zemi

Beton je dobrou volbou také ve chvíli, kdy potřebujete vytvořit cestu, která nepovede po zemi, ale povede do výše. Konkrétně například do patra. Je jasnou volbou, pokud je cílem realizovat kvalitní venkovní schodiště. Zde mezi hlavní a klíčové parametry rozhodně patří i bezpečnost. Tedy odolnost, dlouhá životnost a hlavně nosnost. Obavy rozhodně nejsou na místě, jelikož i tento směr se v posledních letech ukazuje jako osvědčená a jasné volba. Navíc možnosti výroby jasně potvrzují, že nemusí být problém s jakoukoliv realizací, přesně podle požadavků konkrétního zákazníka. I to je jasné plus.

Tags : betondlažba

The author Jaroslav

Leave a Response