close
Komerční články

Dobrý dřevoprodej vám umožní levné změny vašeho bydlení

board-g34fdcfc85_1280

Dřevo je v interiéru nádherné. Vynikne nejen v tom tradičním, třeba na chalupách a ve starších domech. Vůně a přírodní struktury patří i do moderních interiérů. Pojďte se pustit do drobných úprav bydlení s masivním dřevem. Zde je pár tipů.

Dřevoprodej vás zásobí materiálem na DIY úpravy vašeho bydlení. Je skutečně mnoho věcí, které zvládnete s minimální technickou výbavou. Elektrická pila, vrtačka, pár kousků ručního nářadí a můžete tvořit. Čím začít? Doplňte si například doma úložné prostory.

Dřevěné poličky ze spárovky zvládne každý

Nemáte kam s knihami, s různými dekoračními drobnostmi či se stolními hrami? Ne vždy se nám do bytu vejde další na zemi stojící knihovna. Ale určitě najdete ještě dost místa na zdích, kam půjdou pevně upevnit police. Krásné budou ze smrkové spárovky. Postačí vám koupit konzole, spárovku v potřebné délce a šířce, a pustit se do práce. Spárovku snadno namoříte, nebo pouze nalakujete. Pak už stačí navrtat konzoly a připevnit spárovku. Policový systém je hotový.

Toužíte po krásném stolu z masivního dřeva?

Nemusíte kupovat předražený masivní dřevěný stůl za desetitisíce. Dnes si snadno pořídíte efektní a moderní kovové podnoží. Na to pak stačí dát spárovku jako stolní desku. Díky spárovce si snadno vyrobíte i na prostor nenáročný home office koutek. Postačí pevnější a širší konzoly navrtané do zdi ve výšce odpovídající pracovnímu stolu a spárovka. Na home office, kde pracujeme s notebookem, nám tento prostor bohatě postačí.

Pusťte se i do větších projektů

Stále jste neměli čas pustit se třeba do rekonstrukce podkroví? S palubkami je to snadné. Podlahové palubové desky jsou dokonalým řešením, jak rychle vyřešit podlahy v podkroví. Chcete raději jinou podlahu? Tak na trámy položte OSB desky, a na ně pak klasickou plovoucí podlahu z materiálu podle toho, kolik chcete do podlahy investovat celkem nebo jaké by měla mít podlaha finální vlastnosti.

V podkroví vás čeká určitě i obložení šikmin. Řešením jsou obkladové palubky. Rozhodně vypadají lépe než sádrokarton. Ale moderní obklady se dnes dělají hojně i z překližky. Ta dává prostoru úplně jiný rozměr a v moderně zařízeném podkroví vypadá velice efektně.

TIP: Kvalitní dřevoprodej najdete na webových stránkách www.drevoskrt.cz. Firma Dřevoškrt – to je dřevo na prodej. Nabízí dřevěné palubky, nábytkové desky, deskové materiály, stavební materiál ze dřeva i truhlářské řezivo. Nechybí kuchyňská dvířka a nábytkové kování. Firma má v sortimentu interiérové dveře, plovoucí podlahy a realizuje též výrobu nábytku na míru.

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay

Dalibor Navrátil

The author Dalibor Navrátil

Leave a Response